Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V tomto honosném sídle žije George Clooney s manželkou Amal. Neuvěříte, kolik hollywoodského krasavce stálo

V tomto honosném sídle žije George Clooney s manželkou Amal. Neuvěříte, kolik  hollywoodského krasavce stálo
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Hollywoodský herec George Clooney a jeho manželka Amal už mají hotové své hnízdečko lásky. Sídlo, které vypadá jako zámek, se nachází na ostrově Sonning Eye u řeky Temže ve Velké Británii. Stavitel dostal za úkol vytvořit perfektní rodinný dům za každou cenu. A povedlo se! Clooney se pěkně plácl přes kapsu, sídlo ho stálo zhruba 640 milionů korun.

Dům Clooneyho leží na 22 tisících metrech čtverečních na ostrově Sonning Eye u řeky Temže ve Velké Británii. Vidět můžete ale jenom špičku střechy, dům se totiž schovává za stromy.

Vedle domu má hollywoodský páreček zaparkovaný člun, ve kterém vyjíždí na výlety Pozemek, který si koupili před pár lety, stál 230 milionů korun. Finální částka je 640 milionů korun. Clooney s manželkou Amal se do sídla, které bylo postaveno v 17. století, konečně mohli nastěhovat. Od začátku roku ho renovovali k obrazu svému. Dlouhou dobu plánovali, jak bude jejich hnízdečko vypadat.

Teď už ho konečně zrenovovali a je z něj luxusní rezidence. Clooney řekl stavitelům, že cokoliv chce jeho manželka Amal, tak to dostane Neměl na to žádný rozpočet, a tak si Amal mohla vymýšlet, co chtěla. Clooney je tedy ke svojí lásce hodně velkorysý. To by jí mohla závidět snad každá žena!

V domě, který vypadá jako zámek, je například soukromé kino pro 12 lidí, posilovna se sprchou a šatnou a tenisový kurt. Clooneyho s manželkou jejich sousedé nevídají a jsou z toho zklamaní. Hrdličky si užívají hnízdečko lásky samy zavřené v domě.

V zámku s nimi žije i profesionální italský kuchař, jejich hala vede přímo do zahradního domu, kde je bazén, vířivka a terasa. Dokonce si páreček pěstuje svoji zeleninu, aby měl všechno čerstvé. Na přestavbě pracovali s 20členným týmem, aby vytvořili domov snů. Celá stavba je vkusná s romantickým nádechem, tak se jim snad brzy poštěstí a počnou společného prvního potomka.

Související články

Další články