Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Praze řádil na silnici šílenec, jezdil v rozbitém autě se zapnutým majákem a tvrdil, že je James Bond a natáčí videoklip

Bláznivého muže zadržela až policie, která jej předala psychiatrické
léčebně.
Zdroj: reprofoto policejnidenik.cz
+ Další fotografie

V pražské Krči měli včera veselo, policejní hlídka si tam všimla silničního maniaka, jenž jezdil ve starém rozbitém volkswagenu s modrým majákem na střeše. Ale z obyčejné kontroly se vyklubalo divadlo, které skončilo až na psychiatrii v Bohnicích.

Policisté totiž zastavili muže, který nechtěl prokázat svou totožnost a tvrdil, že je zpěvák Bobby Brown (manžel Whitney Houston), a když mu to evidentně hlídka nespolkla, protože Bobby Brown je černoch, označil se za Jamese Bonda.

V ulicích Prahy zrovna natáčel nový videoklip s Petrem Hapkou a Lucií Bílou a dokazovaly to figuríny, které vezl u sebe v autě. Jedna z nich neměla nohu a Hapku představovala nejspíš mužská škraboška. Ve voze se také našel značný obnos peněz.

Silniční pirát byl dle svých slov zrovna na cestě do Kyrgyzstánu a maják používal proto, že byl zrovna jmenován do funkce „ministry of industry“. Mimo to také uměl dle svých slov léčit rakovinu, leukémii a byl držitelem čtyř zlatých desek.

To už bylo na hlídku dost a nechala nebožáka převézt na psychiatrii do Bohnic, tam mu to už vysvětlí, jak je to doopravdy.

Související články

Další články