Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

V Polsku se děti baví hromadnou souloží. Víme, jaké další stupidní hry frčí mezi teenagery po celém světě

Co vymyslí příště?

Pryč jsou doby, kdy dítka seděla u počítače a na tajňáka sjížděla erotické snímky a videa s pornotematikou. Sex už je teď všude, proto je čas porozhlídnout se po zábavě jinde. Čím se tedy teď děti baví?

Vdechování kondomů

O tomhle trendu už jsme vám před časem psali a upozorňovali na nebezpečí, které tahle sranda skýtá. Narvat si kondom do nosu a vyndat ho ústy je možná ještě o level nechutnější než zásuny Jara Slávika do zadku hereckého kolegy.

Opíjení se přes anální otvor

Velká chuťovka, kdy se mladí snaží dostat promile do těla přes sliznici konečníku. Dostanou se tak do náladičky bez toho, že by do sebe přijali kalorie nebo byli cítit chlastem. Milé děti, nedělejte to. Hodně mladých už leží pod drnem, protože „chlastáním zespoda“ nepoznalo, kdy mají dost.

Skořicová výzva

Jde o to, že si do pusy strčíte lžíci skořice. No a pak už jen kašlete, dusíte se a zvracíte. Video zavěsíte na YouTube k tisícům dalších idiotů, jako jste vy, a čekáte na reakce. Strašná legranda!

Sadomasochistická hra se solí a ledem

Hlavně EMO děti si oblíbily volnočasovou aktivitu, při které si sypou na kůži sůl a přikládají na to samé místo led. Tahle směs má teplotu něco kolem minus sedmnácti stupňů a spálí kůži stejně jako žhavý oharek od cigarety. Bolest je to obrovská a jizvy po popáleninách zůstávají někdy až do smrti.

Zocelování kopanci do varlat

Ano. V Americe se teď chlapci o velkých přestávkách předhánějí v tom, kdo vydrží větší kopanec mezi nohy. Do škol tak často vyrážejí sanitky, které nebohé chlapce disponující vysokými hlásky odvážejí do nemocnice. Několik takových případů skončilo amputací celého přirození.

Upírismus

My jsme říkali, že Twilight je ještě třikrát větší zlo než působení Bena Cristovaa v Ordinaci v růžové zahradě. Ale nikdo nám nevěřil. Teď se prý mládež baví vysáváním krve ze svých kamarádů. Vážně. Prostě se zakousnou do spolužáka, vysají z něj trochu krve a svou zakrvácenou pusu vyfotí a postnou na Facebook. Humus.

Party v cizích bazénech

Na Google Earth si v klidu můžete z ptačí perspektivy prohlédnout, jak vypadají zahrady lidí ve vašem městě. Tak třeba v Kalifornii je na každé druhé zahrádce bazén, stačí si jen vybrat, který se vám pozdává nejvíc. V noci se pak děcka vkrádají na cizí pozemky a ráno majitelé nacházejí na hladině plechovky od piva a vajgly od cigaret. Hlavně potichu…

Související články

Další články