Vrcholové sportovní výkony a sex, to údajně nejde na závodech dohromady. A na olympiádě už vůbec ne. Ale americký vítěz snowboardového slopestylu Sage Kotsenburg (20) tvrdí, že v Soči je to úplně jinak!

Sportovec je sice už z Ruska doma, ale kdyby mohl, hned by se tam vrátil, dle jeho slov totiž probíhají ve vesnici přímo orgie. „Ze začátku by klid, ale než jsem odjížděl, bylo na pokojích po nocích poněkud hlučno, probíhá tam divoký sex. A to všichni tvrdili, že si napětí uvolní až poté, co odvedou nějaké výkony,“ svěřil se pro server TMZ.

V Soči má ještě nějaké své přátele, kteří mu potvrzují, že sexuální radovánky olympioniků jsou v plném proudu. „Kdybych mohl, hned bych se do vesnice vrátil, vypadá to tam po nocích na řádnou zábavu, škoda, že jsem musel odjet tak brzy,“ smál se v rozhovoru.

Jeho slova potvrzuje i krajanka Ronda Rousey, sedmadvacetiletá bronzová judistka z Pekingu, která sice jezdí na letní olympiády, ale ty se podle ní ohledně přístupu k sexu od těch zimních neliší. Sportovní svátky označuje za „prostopášné“ místo k různým nevěrám a aférkám.