Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

V Namibii při rally zemřel český podnikatel Jan Hradecký (†51)

V Namibii při rally zemřel český podnikatel Jan Hradecký (†51)
Zdroj: facebook.com
Tohle je opravdu velká tragédie. Český podnikatel Jan Hradecký (†51) zemřel minulý týden při rally v jihoafrické Namibii. Tenhle nebezpečný sport miloval, ale bohužel při něm také zahynul. Hradecký se účastnil rally veteránů Classic Safari společně se svou manželkou. Domů se už ale nevrátil živý.

"Jan byl ostřílený závodník, který se v roce 2016 účastnil naší rally z Pekingu do Paříže. Hluboce v těchto těžkých chvílích soucítíme s jeho ženou Danou, jeho rodinou a přáteli,“ uvedl ředitel závodu Fred Gallagher.

O smutné události informoval server Blesk.cz s odkazem na Endurance Rally Association (ERA), která závod pořádá. K tragédii došlo v pátek 13. října. Jan Hradecký (†51) byl český podnikatel a v jihoafrické Namibii byl se svou manželkou.

Prozatím však není jasné, jak přesně k celé nehodě došlo. "Závodník Jan Hradecký tragicky zahynul při dopravní nehodě v Namibii. Cestovala s ním jeho manželka Dana, která utrpěla lehčí zranění hlavy. Janovi byla na místě poskytnuta lékařská pomoc, zranění byla ale bohužel příliš vážná," znělo ve zprávě.

Související články

Další články