Brooke začala hrát už jako dvanáctileté děvčátko a její první role ve filmu Pretty Baby budila kontroverze. Ztvárnila totiž dětskou prostitutku. A lepší to nebylo ani v Modré laguně. Podle přání režiséra měla hrát celou dobu nahá, ale to kvůli americkým zákonům nepřišlo. A tak měla přilepené vlasy a k ňadrům a nahé scény za ní zahrála dublérka. I tak se ale musela tulit ke svému hereckému parťákovi.

Po natáčení byla žádanou modelkou i herečkou. Objevovala se ve filmech i televizních show. Plastická chirurgie, Léta Sedmdesátá, Přátelé, Zákon a pořádek… Žádná role ale nepřekonala její úspěch v Modré laguně.

Herečka byla vdaná dvakrát. Její první manžel byl slavný tenista Andre Agassi. S tím se ale rozvedla. Druhou láskou jejího života se stal spisovatel Chris Henchy. Vzali se v roce 2001 a mají spolu dvě dcery.

Herečka se netají tím, že v minulosti trpěla těžkými depresemi. Také si nechala upravovat obličej, což nedopadlo moc dobře. Teď naštěstí stárne s grácií a na fotkách ji to moc sluší!

Pokud se chcete o Modré laguně dozvědět víc, klikněte ZDE.