Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

V letadle si kupovala dvě letenky, aby měla kam složit obří zadek! A jak vypadá dnes? To vám vyrazí dech!

V letadle si kupovala dvě letenky, aby měla kam složit obří zadek! A jak vypadá dnes? To vám vyrazí dech!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Britka Amber Rose (24) byla tak obézní, že se nevešla do jednoho sedadla v letadle, a tak si vždy musela koupit dvě letenky. Takže když chtěla letět na dovolenou, stálo jí to pořádný balík peněz. Jednou si řekla dost a rázně to změnila!

Amber byla tlustá, jedla nezdravě a nevešla se na jedno sedadlo do letadla Všichni se jí za to smáli a odsuzovali ji. Nejvíc ji vytočilo, když se jí nějaký muž zeptal, v jakém měsíci těhotenství je. Tak si řekla, že to takhle nenechá, a začala se sebou něco dělat.

Vážila 155 kilogramů a rozhodla se, že shodí aspoň 60. "Když jsem letěla na dovolenou, musela jsem mít vždy koupené dvě letenky a sedět na dvou místech. Stálo mě to pak majlant," řekla Amber. "Přestože jsem létala na úžasná místa, kde bych si svůj pobyt měla užívat, byla jsem vždy nešťastná. Zakrývala jsem se, protože jsem se za své tělo styděla,“ svěřila se.

Lékaři jí hrozili, že by mohla dostat cukrovku a jiné nemoci. Vzdala se proto tučných jídel a sladkých nápojů a začala pravidelně cvičit a zdravě jíst Pořádně se do toho opřela a všem vytřela zrak! Podařilo se jí totiž zhubnout neuvěřitelných 80 kilogramů! Teď je z ní dokonalá kráska s postavičkou k nakousnutí.

Samozřejmě to tělo nemá jen ze cvičení a zdravé stravy. Musela podstoupit i plastické operace, kde jí lékaři odstranili přebytečnou kůži Operace, na které si musela postupně šetřit, ji stály 270 tisíc korun.

A výsledek opravdu stojí za to! Amber je teď velmi žádanou a všichni chlapi se za ní otáčí. Hlavní ale je, že se ona sama cítí dobře. Amber má teď oblečení menší o neuvěřitelných 18 čísel!

Amber už se těší na léto, až poletí na dovolenou jen v jednom sedadle a svoje sexy tělo vystaví v bikinách na pláži.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy