Každá nevěsta se těší, že zažije velkolepou svatbu a pak bude kráčet ruku v ruce se svým novomanželem až do konce svého života. Ale v Klatovech se to bohužel nestalo. Okolnosti tomu nechtěly.

Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, šlo o mladý pár, kterému bylo mezi 20–30. A nebyla to žádná nepromyšlená a uspěchaná rychlosvatba, partneři spolu žili 5 let. Ona pocházela přímo z Klatov a on prý pocházel z jižní Moravy z věřící rodiny.

Jedním velkým problémem, proč se dva mladí zamilovaní lidé nestali manželi, byli rodiče. A to právě ženichovi. V Klatovech se povídá, že jeho rodiče s celou svatbou nesouhlasili, proto na ni ani nepřijeli. Muž měl jako podporu po svém boku jenom svoji tetu. Důvod, proč svou nastávající nechal u oltáře s očima pro pláč, byli právě oni, protože od nich nedostal k celému manželství požehnání.

Hostinu měli mít ve vyhlášeném motorestu u Klatov, kterou platili právě rodiče ženicha. V Klatovech se ale vykládá, že to možná jenom kvůli požehnání nebylo. Nevěsta totiž prý byla hodně divoká. Ženich tak nakonec na poslední chvíli unikl, poslechl rodiče a vzal do zaječích.