Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

V Kalifornii se koná tradiční soutěž o nejošklivějšího psa, podívejte se na favority

Samson čerpá sílu a odvahu ze zbytků své srsti.
Zdroj: dailymail.co.uk
+ Další 3 fotografie

Jsou tak oškliví, až jsou hezcí. Kdo? Přece psi, kteří se tento týden v Kalifornii utkají v jedné opravdu neobvyklé „soutěži krásy“. Šampionem se ovšem může stát jen jeden z nich – ten úplně nejodpudivější.

Soutěž probíhá ve čtyřech hlavních kategoriích: první dojmy, jedinečné vlastnosti, osobnost a reakce publika. A při pohledu na fotografie favoritů je zřejmé, že porota (i publikum) bude mít z čeho vybírat. Zatímco někteří psi ze všeho nejvíc připomínají krysu kříženou se štětkou na záchod, jiní by si z fleku mohli zahrát v téměř jakémkoliv céčkovém hororu.

„Z původně spíše komorní akce se postupem času stala velkolepá událost, které se každoročně účastní psi z celého světa. Obvykle jich dorazí něco mezi 20 a 30,“ uvedl producent soutěže, čtyřiapadesátiletý Vicki DeArmon.

Pro úplnost dodejme, že kromě titulu „nejošklivější pes planety“ a nehynoucí slávy se vítěz může těšit také na stylovou trofej, 1500 USD v hotovosti a jídlo, které mu v jedné z místních restaurací připraví sám šéfkuchař.

Na koho byste si vsadili vy?

Související články

Další články