Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

V Evropě se objevila nová syntetická droga. Z lidí dělá zombie a ulicemi pochodují mrtvoly!

Ve Velké Británii se objevila nová syntetická marihuana, která dělá z lidí zombie. Je silnější a mnohem nebezpečnější než normální marihuana. Říká se jí koření a z lidí dělá chodící mrtvoly. Jsou pak nebezpeční a můžou i zabíjet!

V Evropě se objevila nová droga, která se šíří zatím hlavně ulicemi Velké Británie. Říká se jí koření a oblíbila si ji už spousta lidí. Jde o syntetickou marihuanu, která je velmi silná a nebezpečná. Z lidí dělá chodící mrtvoly, které může i zabít! Na drogu upozornil portál Daily Mail.

„V centru města jsou lidé, kteří vypadají, jako by zamrzli. Jsou jako živí mrtví, sedí v katatonickém stavu a nehýbou se,“ řekla Daily Mailu charitativní pracovnice Julie Boyle, podle které člověk nedokáže ani odhadnout, jestli jsou ti lidé naživu. „Stojí, jako byste zmáčkli pauzu na televizi. Oni ani nevědí, kde jsou,“ vysvětluje Boyle, podle které se droga hodně rozšířila hlavně v Manchesteru.

Z lidí na ulicích jde strach. Mají vytřeštěné oči, bílou pleť a jsou v křeči. Jiní zase běhají pořád dokola a mají skloněnou hlavu. Je vidět, že lidé po požití koření vůbec netuší, co se s nimi děje. Po užití drogy se vám také může zastavit srdce, selhat ledviny nebo se můžete udusit.

Syntetickou marihuanu navíc kouří především bezdomovci, které vytrhne z normálního světa. V současné době jí holduje až 95 procent lidí bez domova. Nikdo si ale nechce připustit, že je droga životu nebezpečná a člověk může i zemřít. „Koření se projevuje jako heroin, ale páchá stejné škody jako crack,“ řekl Daily Mailu odborník na drogy a kriminalista Robert Ralphs.

„Kouřil jsem ji asi dva roky. Je levná, v balíčcích, které se prodávají za směšnou cenu. Uživatelé heroinu říkají, že je to nejhorší věc. Je nebezpečná,“ řekl bývalý uživatel této nebezpečné drogy, která byla ještě do loňského dubna legální.

Související články

Další články