Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V džusu plavala rozsekaná myš! Prodávají nám hnusy? Nebo je to celé jinak?

Takový džus určitě nechcete…
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Po Facebooku kolují fotografie, které nepotěší ty, co milují džusy Rauch. V jednom z nich totiž údajně plavala rozsekaná myš. Alespoň to tvrdí člověk, co fotky na Facebook umístil. Není to ale snaha poškodit výrobce?

Kdo si pravidelně kupuje džusy, měl by zbystřit. Podle Luďka Horáka v nich totiž může být myš. Alespoň to tvrdí na svém Facebooku, kam umístil fotky. Opravdu plavala v džusu myška?

„Hradecký supermarket nabízí zřejmě novinku, a to pomerančový džus s rozmixovaným (neznámým) živočichem, oceňuji bílkoviny navíc, ale mít v džusu myši není úplně pecka,“ komentoval svůj nález. Odkaz už má na Facebooku více než 10 tisíc sdílení a očekává se, že toto číslo ještě poroste.

Otázkou je, zda se nejedná o útok na obchodní řetězec či na samotného výrobce džusu. Každopádně možné jsou obě varianty. Buď je to útok na výrobce, nebo v džusu skutečně plaval hlodavec.

Redakce eXtra.cz společnost oslovila a dostala k celé záležitosti vyjádření.

„Jedná se o značkový džus. Spotřebitel mohl výrobek koupit kdekoliv v obchodní síti. Není to chyba prodejce, ale je to věcí výrobce,“ uvedli pro eXtra.cz mluvčí společnosti Ahold, která supermarket provozuje.

Související články

Další články