Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Děčíně řádí oslofil: Policie konečně zatkla prznitele tamějších oslic!

Oslice už jsou naštěstí v bezpečí. (Ilustrační foto)
Ostraha děčínské zoo už několikrát řešila případ mladíka, který se pokoušel dostat ke zvířatům. V noci z neděle na pondělí se mu to bohužel podařilo a podle informací policie měl šestnáctiletý mladík zneužít oslici.

Nadrženého úchyla chytila ostraha a ta zavolala policii. Vzhledem k věku zadrženého nechce policie poskytovat k případu žádné další detaily.

„Naše hlídka na místě ověřila totožnost zadrženého a od ostrahy zjistila, že to není poprvé, co se pohyboval během noci po areálu. Ostraha uvedla, že mladík je důvodně podezřelý ze sexuálního obtěžování některých zvířat, což dotyčný nijak nevyvracel,“ řekl serveru iDnes.cz mluvčí děčínské městské policie Tomáš Pavlík.

Mladík prý na místě nedokázal vysvětlit, jak a proč se u zvířat ocitl. Byl zadržen hodinu po půlnoci. Svědectví oslice mluvčí Pavlík médiím neposkytl. Zneužitý lichokopytník si ale může oddychnout, otravný mladík má s nočními dostaveníčky utrum.

Související články

Další články