Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

V Českém showbyznysu se plánují potomci. Zajímá vás, jak budou vypadat děti slavných v dospělosti?

Jak budou vypadat děti slavných?
+ Dalších 6 fotografií
V českém showbyznysu je několik párů, které možná pomýšlejí na společného potomka. Jenže když se někteří spárují, vznikne z toho možná něco dost divného. Jste zvědaví, jak bude vypadat dítě Leoše Mareše a jeho partnerky Moniky Koblížkové? A co takové miminko Emmy Smetana a jejího přítele Jordana Haje?

Když se narodí miminko, tak si všichni přejí, aby bylo co nejkrásnější. Přece jen krásní lidé to mají v životě mnohem lehčí. Jenže někdy to příroda pěkně pomíchá a místo aby byla holčička krásná po mamince, tak je spíše po charismatickém tatínkovi. V Česku máme několik osobností, které spolu třeba budou mít někdy miminko.

Jak by asi vypadal společný potomek Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové nebo Emmy Smetana a Jordana Haje? Zajímavý pohled bude i na dalšího potomka Michala Hrdličky a jeho partnerky Karolíny Plíškové, pokud jí tedy nepláchne s jinou.

A jak by asi vypadalo miminko Leoše Mareše a jeho partnerky Moniky Koblížkové, pokud někdy nějaké budou mít? A co taková Eliška Bučková a její rybář Jakub Vágner? Nejkrásnější miminko ale bude určitě Taťány Gregor a jejího manžela Ondry Gregora. Podívejte se, jak budou jejich potomci vypadat, až budou ve věku svých rodičů. Který se vám líbí nejvíce?

Mohlo by vás zajímat

Další články