K nám do redakce přišla opravdu zábavná fotka jindy krásné Sarah Star (vlastním jménem Kamila Suchánková) a nestačili jsme se divit, jak taková holka z porna vlastně může vypadat v civilu. Nejde zrovna o dívku, u které byste chtěli provádět „ruční práce“. Všímavý soused se s námi o ten zážitek chtěl podělit.

„Nedávno jsme se přistěhovali a zjistil jsem, že vedle mě bydlí hvězda Sarah Star. Podle článku u vás o tom, že hrála v reklamě na Vodafone, jsem ji hned poznal. Ale na zvonku má Suchánková. Chtěl jsem od ní podepsat DVD, ale moc se na to netvářila. Tak jsem ji blejsknul, jak jde se smetím v pyžamu. Třídí odpad a plasty měla zvlášť. Když odpadky nechá stát přes noc za dveřmi, tak mrknu a samá plátíčka od všelijakých prášků,“ naspal nám náš čtenář, který nám fotografii zaslal a asi chtěl o sexy herečce zjistit i víc informací z jejího koše.

Asi si ji soused tak zrovna nepředstavoval. V podivném tygrovaném županu, s mastnými vlasy a brýlemi na očích. Vypadala jako nějaká hodně ulítlá šprtka, ale tak třeba by někoho i v takovém kostýmku vzrušovala. Vy byste si od ní nechali říct i v tomto outfitu?