Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V Americe zatkli Santa Clause, byl namol a sexuálně obtěžoval jednu svou elfku

Ilustrační fotografie

Protože jsou Vánoce téměř za dveřmi, všichni začínají doslova šílet s nákupy a vyzdobováním svých příbytků. V Americe se už v ulicích objevují první Santa Clausové, kteří baví natěšené děti. Mezi lidmi, kteří se do jejich kostýmů oblékají, jsou ale často muži s pochybnou minulostí.

Mezi lidmi, kteří se za Santy vydávají, patří mimo jiné i ti, kteří mají problémy s alkoholem a potřebují si přivydělat. Během své brigády se ale čas od času posilní nějakým tím lahodným mokem a stane se, že začnou tropit hlouposti. Tak jako jeden dvaašedesátiletý muž z Massachusetts.

Muž v převleku Santa Clause si takříkajíc přihnul a začal štípat do zadnice elfku, která mu stála po boku. Té se jeho chování ale příčilo a zavolala na něj policii.

„Dvaašedesátiletý muž, jenž hrál Santu v nákupním centru Hanover Mall v Massachusetts, štípal kolegyni do zadku a pak jí řekl, že lituje faktu, že není mladší. Zavolala na něj policii,“ stojí ve vyjádření televize CBS. Chudák Santa, taky chtěl splnit jedno přání a takhle se mu to nevyplatilo.

Související články

Další články