Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Úžasná proměna Miley Cyrus: Z nadrženého monstra je zase krásná holka!

Miley Cyrus už je zase pěkná holka.
+ Dalších 42 fotografií
Konečně jsme se dočkali! Miley Cyrus (25) přišla k rozumu a je z ní zase hezká holka, která nemá potřebu si každých pět minut sahat před lidmi do kalhotek. Na známé herečce a zpěvačce jde vidět, že je v životě šťastná!

Sahání do rozkroku na veřejnosti pověsila definitivně na hřebík! Miley Cyrus je skvělou ukázkou toho, že když se chce, tak to jde. Šťastně zadaná zpěvačka rozdává půvaby do všech stran a konečně přišla o potřebu dokazovat, že už není malá holka ze seriálu pro puberťáky.

Všichni máme ještě v živé paměti období, kdy si Miley každý druhý den rvala před lidmi prsty do kalhotek a ukazovala svoje návykovými látkami zdecimované tělo. Naštěstí se včas vzpamatovala a dnes už opět vypadá rozkošně, jak u ní bývalo zvykem.

Není divu, že zpěvačka zase kvete do krásy. S její životní láskou, hercem Liamem Hemsworthem (28), jí to dokonale klape. Navíc se už dříve dušovala, že sekla s marihuanou i jinými drogami, což je na její vizáži hodně znát.

Snad to Miley vydrží a už bude jenom hezčí a hezčí!

Mohlo by vás zajímat

Další články