Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Už žádné výmluvy, dámy: Konzumace spermatu prý léčí nevolnost!

Musíte si vymyslet něco jiného. Menstruaci, umřela vám tetička z Lichtenštejnska, chytla jste pohlavní nemoc od jiného milence… cokoli. Ale migrénu už nepoužívejte.

Vědci totiž sepsali seznam zdravotních komplikací, které sex pomáhá léčit. Mimo migrénu to jsou:

Bolesti všeho druhu

Při orgasmu se v mozku tvoří látky, které jsou složením podobné lékům proti bolesti. Sexujte.

Nachlazení

Pravidelným sexem posílíte svou obranyschopnost. Sex prý také léčí rýmu. Milování totiž zvyšuje hladinu imunoglobinu A – látky, která před rýmou chrání a pomáhá ji léčit.

Ranní nevolnost

Orální sex může vyléčit ranní nevolnost. Tvrdí to psycholog (a asi i velký alibista) Gordon Gallup. Žaludek si prý těhotná žena zklidní jedině spermatem, z něhož zárodek miminka vznikl. Gordon je hlava pomazaná.

Nespavost

Po sexu vaše uspokojené tělo uvolňuje oxytocin, hormon, který způsobuje mazlivou náladu a lehkou ospalost. Ženy ho vyprodukují víc než muži. Což je trochu divné, protože jsou to muži, kteří po sexu usínají jako první.

Škytavka

Dr. Francis M. Fesmire zase přišel s teorií, že orgasmem se dá zastavit škytavka. Tedy abychom uvedli celou jeho teorii – orgasmem či rektální masáží. Tak si vyberte, no.

Deprese

Pravidelné postelové dovádění zlepšuje nejen vaši fyzickou kondici. Při sexu se vám v mozku tvoří endorfiny, stejně jako tomu je při cvičení. A nedávná studie potvrdila, že sperma obsahuje chemické látky, které zlepšují náladu a působí jako přírodní antidepresiva. Ženy, dívky, polykejte.

Související články

Další články