Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A je jasno: Hlasy sečteny, Drahoš na Zemana ztratil ani ne 12 %!

Už je jisté, že to bude souboj Zemana s Drahošem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Je rozhodnuto! Miloš Zeman (73) potvrdil svou pozici favorita. Sečtených hlasů z volebních místností z Česka i světa je 100 procent. Ve druhém kole nás čeká předpokládaný souboj, který bude velice dramatický. Současného prezidenta vyzve Jiří Drahoš (68).

Už je jisté, že Miloše Zemana vyzve ve druhém kole prezidentské volby Jiří Drahoš. Současná hlava státu má po sečtení 100 % volebních okrsků 38,56 % hlasů, bývalý předseda Akademie věd 26,60 %. Výsledky průběžně sledujte na volby.cz

Potvrdily se tak progńozy z předvolebních průzkumů, které přesně tento souboj proklamovaly. Pokud ostatní kandidáti dostojí svému slibu, že podpoří jakéhokoliv protikandidáta Miloše Zemana, má Drahoš docela velkou šanci prezidenta porazit.

Zbývající sedmičce kandidátů se stále nepodařilo přehoupnout se přes 10 %, kromě Fischera. Fischer je za Drahošem s 10,23 % hlasů, následuje Horáček s 9,18 %, Hilšer má 8,83 %, navzdory průzkumům získal Topolánek jen 4,30 %, Hynek má 1,23 % hlasů, Hannig 0,56 % a Kulhánek 0,47 %.

Související články

Další články