Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Už nikdy se nebudete muset bát o vašeho miláčka: Psí hotel zachraňuje křehké psí dušičky!

Zdroj: www.dogpark.cz

Je-li snem každé ženy princ na bílém koni, přáním muže nadupané Ferrari, tak pak snem každého psa je nikdy nebýt sám! Přestože však svého čtyřnohého člena rodiny milujete nade vše, nejste schopni mu jeho sen splnit? Nezoufejte, nově otevřený Dogpark je váš, tedy vašeho pejska zachránce!

Znáte smutné oči při každodenním odchodu do práce či zoufalý pokus přibalit se do kufru? Vy se sice už těšíte na vytouženou dovolenou, nicméně váš pejsek už v tu chvíli trpí při pomyšlení, že bude sám nebo odstrčen do cizího prostředí. Toto trápení končí jednou provždy díky psímu hotelu Dogpark v Roztokách u Prahy.

Nenaleznete zde však pouze hotel, ale i např. psí školku či kosmetický salon. „Majitelé pejsků si náš areál nejprve vždy chtějí prohlédnout, ale když zjistí, že zde nemáme žádné kotce či malé ohraničené výběhy, ale naopak venkovní výběh o rozloze 2800 m2, své psí miláčky tu nechávají s klidným svědomím,“ vysvětluje ředitelka Dogparku Iva Janoušková. Toto unikátní zařízení však nabízí psí luxus po všech stránkách. K dispozici je psím hostům v Dogparku i velké hřiště, dráha na agility, pískoviště a v létě se zde mohou těšit na psí bazén. Denně je pro ně připraven atraktivní program, o který se starají „psí mámy“ či „psí tátové“, kteří jsou pečlivě vybíráni, aby se hlavně líbili pejskům. „Už se nám dokonce stalo, že se pejskům nechtělo z hotelu domů. A jelikož zde psíci mají dokonce svůj vlastní gauč, spoustu hraček i televizi, ani se jim nedivíme,“ říká Iva Janoušková.

Chcete i Vy dopřát svému mazlíčkovi luxus a zároveň sami sobě ulevit od výčitek? Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku: Od kdy do kdy je otevřena psí školka v zařízení Dogpark? Svoji odpověď zašlete na e-mail: soutez@extra.cz a možná právě Váš pejsek bude tím šťastným, který bude moci vyzkoušet psí luxus zdarma. V soutěži hrajeme o 20× poukaz na jeden den ve školce a 2× poukaz na pět dní v hotelu. Poukaz na školku vyhrává každá 20. správná odpověď v pořadí (do vyčerpání voucherů) a poukaz na hotel 199. a 399. správná odpověď. Své odpovědi posílejte do 26. ledna.

Dogpark je umístěn za Prahou, přesto nabízí pražským klientům skvělou dostupnost – leží pouze 10 minut jízdy od Dejvic. Otevřeno je nonstop, každý den v roce. Více informací lze zjistit na těchto stránkách nebo na telefonním čísle 606 502 502.

Související články

Další články