Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Už není single máma: Eva Burešová je zamilovaná, on vypadá jako Johnny Depp

Eva Burešová už není single.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
vztah
Herečka a zpěvačka známá z Modrého kódu či show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (26) je do svého tanečníka Matyáše zamilovaná až po uši. Na premiéru Star Wars s ním přišla ruku v ruce a láska z nich čišela na několik metrů. Letošní Vánoce bude mít tedy Eva spokojené a šťastné, oproti loňsku, kdy byla sama jen se synem.

Eva Burešová je velmi talentovaná mladá umělkyně. Hraje, tančí i zpívá a právě u tance se poznala i se svým nynějším přítelem Matyášem Adamcem. Potkali se spolu před několika měsíci a podle nejnovějších fotografií jim to pořád dokonale klape. Eva nespustila z šarmantního tanečníka oči. A není se čemu divit. Matyáš vypadá tak trochu jako Johnny Depp

Poprvé se spolu na veřejnosti ukázali v říjnu, randí spolu ale už od léta. Potetovaný tanečník Evě učaroval několik měsíců potom, co ji opustil otec dvouletého synka Nathaniela. Eva byla nějakou dobu sama, na jaře byla spatřena s holohlavým mužem na procházce po Praze a nakonec její srdce získal právě charismatický Adamec.

Eva se od porodu cítí zase jako žena, jak nedávno přiznala. Na Instagramu sdílela poměrně odvážnou fotografii jenom v tangách a podvazcích. „Po dvou a půl letech po porodu se konečně zase cítím zpět tam, kde mám být. Tělesně i psychicky. I my, mámy, totiž můžeme být sexy. Mateřstvím naše ženskost a sexualita nekončí. Naopak začíná,“ napsala k fotce.

Zpěvačka prý už nového přítele seznámila se synem a prý je všechno tak, jak má být. Nezbývá nic jiného než Evě popřát, aby jí láska s Matyášem vydržela co nejdéle.

Související články

Další články