Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Už je zase kost a kůže! Nicole Richie opět vypadá jako chodící reklama na anorexii!

Nicole je až nezdravě hubená! Kosti má potažené jenom kůží.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Blíží se čas festivalů, v Americe však již začal! Nejznámnější festival Coachella je známý tím, že se jej účastní snad každá celebrita. A vždycky se pěkně vyfiknou! Trochu víc, než je zdrávo ovšem odhalila Nicole Richie. Nejedná se sice o žádnou skandální část těla a je neméně skandální, jak její obnažené končetiny vypadají.

Nicole Richie, modelka, celebrita, dcera slavného zpěváka Lionela Richieho, nejlepší kámoška Paris Hilton a manželka Joela Maddena z rockové skupiny Good Charlotte.

Proslavila se lecčím. Bohužel také svou extrémně nízkou váhou. Kosti potažené pouze kůží odhalila při účasti na festivalu Coachella. Outfit byl sice fajn, ale její tělo nikoliv. Vyzáblá a bez make-upu vypadala poněkud nezdravě.

„:https://www.extra.cz/…hezky-pohled“. Přitom právě v těchto dnech by měla být nejvíce v pohodě. V poslední době se sice věnovala více rodině, ale nyní se vrací na televizní obrazovky ve vlastní reality show Great News. Možná se při natáčení nové show nechala trochu unést a zapomněla se napapat!

Související články

Další články