Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Utonulý z otrokovického koupaliště znovu „vyplaval“. A policisté z toho fakt radost nemají!

Tyto obrázky šokovaly Česko.
Ve vodě plave mrtvola, koukají na ni policisté, nic nedělají, a v těsné blízkosti se koupou děti. Tyto obrázky z koupaliště Štěrkoviště v Otrokovicích šokovaly českou veřejnost. Kauza mrtvoly ve vodě znovu "vyplavala" do mediálního prostoru. Radost z toho nemají policisté.

Policisty, kteří nechali děti koupat se vedle mrtvoly několik hodin, čeká zřejmě kárný postih. Říká se, že policisté nejsou žádní inteligenti, ale otrokovická kauza je opravdu už příliš.

„S vedoucím výjezdu služby kriminální policie a vyšetřování a s velitelem hlídky policistů z Obvodního oddělení Otrokovice, kteří byli na místě jako první, jsme zahájili řízení o kázeňském přestupku. Jeho výsledky budou známy nejdéle do dvou měsíců,“ sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková novinářům z Práva.

Doufáme, že policisté budou potrestáni. Protože koukat se, jak děti na sebe stříkají vodu v těsné blízkosti mrtvoly, a nic nedělat, to je opravdu bizarní.

Tělo patřilo jednatřicetiletému Slovákovi. Umřel bez cizího zavinění. V oblasti kempoval spolu s místními bezdomovci. Když jim zmizel ve vodě, kámoši nic neřešili a v klidu od vody odešli. Mrtvola ležela ve vodě v horkém počasí téměř dva dny.

Mohlo by vás zajímat

Další články