Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Útok v Krásném Březně: Napadený šestnáctiletý chlapec se bojí, že má žloutenku!

Dušana měl napadnout agresor nakažený žloutenkou.

Otřesné napadení v ústeckém Krásném Březně má samozřejmě další dohru. V sobotu kolem půl jedenácté napadl romský útočník šestnáctiletého studenta, který si všiml, že si v trolejbusu hodlá orazit neplatný lístek. Agresor si všiml, že se na něj mladík dívá, a to ho vytočilo k útoku.

Když Dušan vystoupil na zastávce z trolejbusu, útočník se za ním hnal a kleštěmi ho zezadu praštil do hlavy. Mladíkovi okamžitě poskytli pomoc kolemjdoucí a řidič trolejbusu, ale přestože žádné závažnější zranění Dušan nemá, obává se toho, že byl během útoku nakažen žloutenkou!

Policie již násilníka zajistila a zjistilo se, že má právě tuto nemoc, takže Dušana bude čekat vyšetření. Chlapec na tom není psychicky moc dobře, protože případná léčba žloutenky je dlouhodobá záležitost. Agresor se ale přihlásil policii údajně sám a vinu svádí na šestnáctiletého mladíka, který údajně napadení vyprovokoval. Jak, to neřekl, a policie vyšetřuje útok jako výtržnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články