Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Útok na novináře v Paříži: Mrtvých i zraněných přibývá! Celé město hledá atentátníky, kteří kvůli islámu stříleli na vše živé!

Prostor před redakcí je plný záchranných složek.
+ Další 2 fotografie

Útok na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo si aktuálně vyžádal 11 mrtvých a deset zraněných. Čísla se ale stále mění, pařížský starosta před chvílí potvrdil počet mrtvých, ale počet těžce zraněných upřesnil na šest. Informace se značně rozcházejí, aktuálně to podle živého přenosu z místa činu vypadá na deset zraněných, z nichž čtyři jsou přímo ohroženi na životě.

Mezi mrtvými mají být dva policisté.

Na redakci po půl dvanácté zaútočili dva po zuby ozbrojení muži v černém oblečení, před kterými prchali novináři na střechu budovy, odkud volali o pomoc.

Pachatelé, kterých podle některých britských médií mohlo být i více, stále prchají a hledá je doslova celá Paříž. Jeden z nich měl dokonce útočit pomocí samopalu a granátometu.

Na místo dorazil francouzský prezident François Hollande (60), míří tam ministr vnitra.

Útok zřejmě souvisí se zobrazením karikatury proroka Mohameda z roku 2011, kterou fanatičtí islamisté těžce nesli, neb jeho podoba se nesmí zobrazovat.

Na místo masakru se sjíždějí další ambulance.

Mohlo by vás zajímat

Další články