Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Útok na lásku Vladimíra Růžičky! Kdo chce trenérovi zlikvidovat manželství?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Ti dva asi někomu hodně leží v žaludku! Šíří totiž zvěsti, že hokejový bůh Vladimír Růžička (54) a jeho mladá choť Marie (29) mají mít těsně před rozvodem. Jaká je pravda?

Ti dva opravdu někomu hodně leží v žaludku! On, bývalý hokejový virtuos, olympijský vítěz z Nagana a úspěšný trenér, který dvakrát přivedl národní tým ke zlatu a úspěchy dřív měl i ve Slavii, a jeho drahá. Současný kouč chomutovských Pirátů měl „tu drzost“, že se po smrti první ženy zabouchl do pohledné Marušky, potetované holky, která měla trošku divočejší minulost.

To se ale nesmí, o lásce dvou lidí by se asi také mělo hlasovat v referendu, takže každou chvíli přicházejí zprávy, které mají pomoci manželství těch dvou rozbít.

Nejčerstvější dorazila nyní.

„Růža už nebydlí doma. Marie ho vykopla, protože už má splněno i s doživotní rentou, tak teď bydlí na zimáku. V Chomutově už se to rozneslo,“ přišla do redakce „zaručená zpráva“ z hokejového prostředí.

Pověřili jsme regionální hlídací psy demokracie, aby čmuchali. Jenže zdá se, že je to celé úplně mimo.

„Kravina. Před pár dny jsem je potkal a pořád jsou až nechutně zamilovaní,“ prozradil nám jeden z místních a i další, které jsme oslovili, mluví podobně.

Drby odmítá také manželka Vladimíra Růžičky. „Je to blbost. Opravdu se tomu můžeme jen smát,“ reagovala na naše dotazy ohledně fámy.

Zatím se tedy zdá, že mnohem úspěšnější by ničitel vztahů byl ve chvíli, kdyby Růžovi něco dal do pití a pak zkusil „marešovskou“ metodu: vyfotit ho bezvládného v náručí cizí ženy. Jenže to vypadá, že ty dva by ani tohle nerozdělilo!

Související články

Další články