Rapper Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik (23) před několika týdny na svém instagramovém účtu zveřejnil fotografii s krásnou dívkou.

Netrvalo dlouho a Johnyho fanoušci zaplavili internet spekulacemi, že se jedná o velmi úspěšnou americkou youtuberku Aspyn Ovard (20). Pozor, tahle holka není žádná chudinka, díky svému kanálu na youtube.com si ročně přijde na 1,5 miliónu dolarů.

Vrtalo nám hlavou, zda Johny a Aspyn skutečně spolu tvoří pár, a tak jsme se Johnyho optali, jak to s krásnou Američankou má.

Tahle holka, která začínala jako roztleskávačka a miluje cestování, je totiž hodně dobrá partie. Nejvíce ji proslavil video návod s názvem „My Husband Does My Make-up“, který natočila vůbec jako první na světě.

Opravdu ji Johny Machette sbalil? Podívejte se na rozhovor a na to, co nám k tomu rapper řekl. https://www.onetv.cz/…a-tom-pravdy?…

Johnyho Machettu můžete 10. září potkat osobně na O2 Ynspirology CON, největší „virtual reality“ herně v České republice, kde vystoupí společně s PSH, Lake Malawi nebo Republic of Two. Lístky a více info na stránce projektu www.ynspirology.cz.