Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Uprchlíky do Evropy tahá Muslimské bratrstvo, je to řízená invaze, uvedl Zeman

Miloš Zeman hovoří jasně: Za příliv uprchlíků prý může Muslimské
bratrstvo.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Evropa nezvládá uprchlickou krizi. A někteří lidé si dokonce myslí, že to není krize, ale invaze. Migrace je prý řízená a organizuje ji Muslimské bratrstvo. Alespoň si to myslí prezident ČR Miloš Zeman.

O své názory ohledně přílivu běženců do Evropy se prezident České republiky podělil s posluchači Českého rozhlasu Plus. Jeho domněnky jsou prý podloženy důvěryhodnými osobami.

V rozhovoru tvrdí, že enormní příliv uprchlíků je promyšlený krok Muslimského bratrstva. S množstvím migrantů vzrůstá šance na postupné ovládnutí celé Evropy. To právě muslimové chtějí.

„Muslimské bratrstvo přece nemůže zahájit válku proti Evropě, na to nemá síly, ale to, co může udělat, je připravit rostoucí migrační vlnu a postupně ovládat Evropu tak, jako se to děje v některých západoevropských městech, kam se už teď policisté v noci bojí jet,“ řekl pro Český rozhlas Plus prezident.

Podle něj mu nedávno marocký ministr zahraničí svěřil informaci, že se Muslimské bratrstvo chystá ovládnout celý svět. Korunní princ Spojených arabských emirátů zase dodal, že je Muslimské bratrstvo hlavním organizátorem a vůdcem islámských teroristických skupin.

Prezident Miloš Zeman proto zcela logicky považuje migraci za organizovanou invazi po celé Evropě.

„Na základě těchto dvou informačních zdrojů, v obou případech od muslimů a od významných arabských politiků, se domnívám, že tuto invazi organizuje Muslimské bratrstvo samozřejmě s využitím finančních prostředků celé řady států,“ dodal prezident v rozhovoru nakonec.

Nepřímo také naznačil, že za vlnu statisíců běženců mohou někteří evropští politici. Kvůli tomu, že do Evropy a konkrétní země zvali další a další migranty s otevřenou náručí.

Související články

Další články