Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Únosci dvou českých dívek v Pákistánu posílají druhé video: Hana mluví o svém pohřbu a neví, jestli je Tonička ještě naživu!

Tonička na druhém videu únosců.
Zdroj: reprofoto Blesk.cz

Konkurenční server přichází s novým videem, které natočili únosci Antonie a Hany. Dívky byly uneseny před 231 dny na území Balúčistánu. Od té doby se o nich prakticky nic neví.

V prvním videu natočeném v dubnu dívky prosily o propuštění doktorky Aafii Siddiqui ze strany USA. To se nestalo, protože Američané s teroristy nevyjednávají.

„Dnes je pátek 23. srpna, moje jméno je Hana Humpálová. Můj stav je nestabilní, nevím, jak dlouho ještě vydržíme. Mám starost o svoji kamarádku, nejsem si jistá, jestli je živá, nebo mrtvá. Teď nevím, kolik času mi zbývá,“ říká zničená Hana.

„Moje poslední přání je…prosím až umřu, myslete na mě jen v superlativech, modlete se ke mně, já vás uvidím…a nebuďte dlouho smutní, protože budu na hezčím místě,“ pláče do kamery Antonie a dál prosí o to, aby jí rodina nechala zahrát na pohřbu její oblíbené písně, mimo jiné Don´t Speak od Gwen Stefani.

Celé video je velmi emotivní. Doufáme, že vláda ČR začne už konečně něco dělat.

Související články

Další články