Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Unikátní záznam předávání úplatku: Filmový recenzent Fuka si přebírá balík peněz, aby nepotopil Bony a klid 2!

Nutno říct, že zatím žádný český film nevyvolával takové vášně jako Bony a klid 2, pokračování života veksláků za bývalého režimu, který měl dokonce premiéru v Tesla aréně namísto normálního kina a popsáno o něm bylo řádně místa na internetu, a nejen tam.

Většina filmových kritiků se shodla na tom, že dvojka opět pod taktovkou režisére Víta Olmera neměla nikdy vzniknout, šedá eminence filmu Mirka Spáčilová si nad ním znechuceně odplivla a snad by se raději vydala příště na Babovřesky 7, než tohle vidět ještě jednou.

Jedním z těch, kdo museli ze svého kritického postu něco divákovi říct, je i filmový recenzent František Fuka, toho času celkem známá autorita všech kinofilů, který si dovolil tenhle prvoplánově odsouzený průšvih trochu vychválit, i když vychválit je příliš silné slovo, jen o filmu napsal, že nemá žádné ambice a tím je to také v pořádku.

Pro mnoho čtenářů jeho recenzí je dodnes záhadou, jak si mohl dovolit napsat takovou obhajobu, a odpověď je více než jasná. Do redakce se nám dostal záznam z kamery na palubní desce, která přináší odpovědi na všechny otázky. Majitel kamery nechal auto na volnoběh a odběhl si pro něco do domu, když v tom přijíždí jeden z producentů filmu a kritik Fuka, který si od něj přebírá v kufru pěknou sumu. Asi na takové tři lepší dovolené.

Evidentně jsou oba během přebírání velmi nervózní, Fuka se točí jako korouhev, koproducent Kubík se rozhlíží jak německý voják u Stalingradu, divíme se, že si Fuka ty peníze nepočítal ještě dalších deset minut, aby měla náhodně zapnutá kamera na náhodně zaparkovaném autě co točit.

Jak se ti s takovým svědomím spí, Františku?! My ti tak věřili!

Související články

Další články