Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Umění za hranou? Japonský fotograf nechal na svých snímcích proniknout do těla žen tvory, kterých byste se nechtěli ani dotknout

Tak za tohle focení si musela říct modelka majlant…
Zdroj: Daikichi Amano
+ Další 3 fotografie

Pablo Picasso jednou řekl, že „umění smývá z duše prach každodennosti“. A jelikož se každodennosti bráníme jako čerti kříži, snažíme se většinu času v práci i mimo ni obohacovat sami sebe i své okolí o stále nové umělecké vjemy.

Jelikož většinu galerií po Praze máme standardně zmapovanou už od první vernisáže, pokukujeme, co se kde šustne, aby nám nic neuteklo.

Jestliže máte občas pocit, že vás na poli umění nemůže už nic překvapit, protože hranice mezi vysokým a nízkým se stírají stejně snadno jako mezi Sekorou a Monetem, následující fotografie vás vyvedou z omylu.

Japonský fotograf Daikichi Amano zobrazuje na svých snímcích metaforické propojení tělesnosti a hrůzy. Nahá ženská těla propletená s mrtvolami živočichů, kterých byste se báli jen dotknout.

Vychutnejte si následující galerii a počítejte do tří. Přesně za takovou chvíli vám totiž na těle naskočí husí kůže.

Související články

Další články