Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Umělec tetuje ženám prsa, aby zakryl jizvy po rakovině. Souhlasíte s tím?

Nejedná se o tetování jako takové, ale o čistá umělecká díla.
Zdroj: allentattoo.com
+ Další 4 fotografie
Mastektomie nebo chirurgické odstranění části, případně i celého prsu může být život zachraňující rozhodnutí pro ženy, které trpí rakovinou nebo je u nich vysoké riziko vzniku rakoviny prsu. Bohužel po tomto zákroku ale zůstávají jizvy.

Pozůstatky po zákroku v podobě celoživotních viditelných jizev mohou mít na ženu velké psychické následky.

Některé ženy tak přistupují k tetování. Vznikl tak způsob, jak získat zpět to, co bylo ztraceno. Ať už jde o sebevědomí, pocit jedinečnosti, výjimečnosti a schopnost opět se beze studu odhalit.

Webové stránky s názvem P.Ink začaly pomáhat spojovat tatéry a umělce kreslící návrhy s ženami, které se rozhodly pro potetování jejich jizev v okolí prsou po mastektomii.

David Allen, jeden z tatérů, kteří se rozhodli zaměřit na vrácení žen pomocí tetování do běžného života, tvrdí, že ženy se cítí potom zase krásné.

Metoda samozřejmě není vhodná pro všechny. Zakrýt jizvy tetováním chce také určitou povahu, ale výtvory, které vám přinášíme v galerii, jsou opravdu nádherné. A přestože se často jedná o implantáty, které byly ženám udělány po zákroku, vypadají jejich prsa mnohem lépe než kdejakých hvězdiček, jež je vystavují při každé příležitosti.

Přistoupily byste k tomuto kroku vy samy, nebo je to pro vás naprosto nepřijatelné?

Související články

Další články