Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Úlisný Marek Eben nehezky hodnotil prsa Miluše Bittnerové. Co mu vypadnutá účastnice StarDance vzkazuje?

Marek Eben sklouzává k nízkému druhu humoru.
+ Dalších 26 fotografií
Moderátor StarDance Marek Eben (58) v sobotu večer nadhodil pár vtipů o sexy křivkách herečky Miluše Bittnerové (38). Té se to dotklo a cítí se uražená. Co Ebenovi dáma s plným dekoltem nyní vzkazuje?

Moderátor StarDance Marek Eben nemá lehkou úlohu. Na jedné straně se snaží na veřejnoprávní České televizi působit jako hodný strejda, na straně druhé zkouší být hrozně cool a vypouštět drzé vtípky. Na rovinu si přiznejme, že mu to vůbec nejde.

Marek Eben není hlupák, moc dobře ví, že čím drsnější vtípek, tím větší odezva. A to je právě ten problém. Eben se celé roky profiloval jako gentleman, jako hodný strýček, který vleze přes televizní obrazovku k vám do obýváku a vypouští ze své dušičky čisté dobro. Jenže nyní se pouští do lascivních narážek a hodnotí ženské tělo jako úlisný pán od piva. A to se divákům nelíbí. A nelíbí se to ani některým účastníkům taneční soutěže.

Milušce Bittnerové (38) velmi vadí, že si Eben bral do pusy její poprsí a dělal si z ní legraci.

„Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ uvedla Bittnerová po sobotním vyřazení pro deník Aha!

Eben tvrdil, že má zvlněnou postavu jako podkrkonošská krajina. „Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina svěží a zvlněná,“ smál se v sobotu večer Eben vlastnímu vtipu. Na Milušce bylo vidět, že jí tento nízký druh humoru vůbec nesedí.

Nakonec vypadla a v soutěži StarDance končí. A je to možná dobře. Vůbec nevíme, kam by Eben zašel v příštích dílech.

Mohlo by vás zajímat

Další články