Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Pravda a láska nesmí nikdy zvítězit nad lží a nenávistí a Nyklová musí okamžitě zemřít!

Pane Bože, to ta autonehoda fakt nemohla skončit smrtí chodkyně?
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie

Předem důrazně varuji případné čtenáře, dnes výjimečně nebudu objektivní a hodný, protože na Nově se zřejmě rozhodli, že ne starý Pešek, ale Pavel Novotný, prostý a naivní to divák z Řeporyjí, musí zaplatit za sledování milovaného seriálu duševním zdravím.

Bože, jak mě ty postavy serou! Jsem toho tak plný a do toho jediná jiskřička naděje, světélko pozitivna v podobě auta, které smetlo ze silnice nahluchlou Nyklovou, která mě sejří tak, že bych byl možná Obermajerku schopen při setkání v tramvaji fyzicky napadnout.

Proč ta ženská ještě žije? Kdo jí dal právo? Postava Vilmy Nyklové se zcela vymyká kontrole scénáristů a měl by okamžitě přestat experimentovat s LSD ten, kdo neustále rozepisuje její seriálovou úlohu a připisuje další a další stránky plné otravných drbů, hořekování nad absolutním hovnem, vykecávání se s tou krávou tetou Miládky (zajímavost: jedná se po Patricii Solaříkové o druhou a poslední postavu, která je v seriálu širší než vyšší), vykecávání s megazbytečnou ovcí Růženou, terorizování Lumíra a hlavně špekulování okolo mordu Kláry, libida Oldy, řízení lidských zdrojů v pekárně (bohužel pro pekárnu se k tomuto později vrátím a naivním milovnicím zbytečné almary a seriálové stálice Vilmy se to líbit nebude) a vůbec všeho a pořád.

Všecko to mohlo skončit pod koly té Felicie a byl by konečně klid. Takto má pekárna – rádoby centrum, ale reálně nejzbytečnější objekt v seriálu, navíc plný debilů – svou duši stále naživu a Nyklová může terorizovat seriál a mě, ostatní baví, ano, vím, jak jste tupí, ale však vy si vzpomenete, až budete koukat poctivě jako já a zjistíte, že vám ta babizna tři hodiny týdně čistého času vykecává díru do hlavy, k tomu se mi o ní dvě noci zdá a jedno ráno jsem se přistihl na záchodě, jak přemýšlím o tom, zdali je to v televizi na sto pro jenom jako a zda tu gestapačku s devíti prsty ve všem a desátým na tepu uličního bulváru opravdu nemohu potkat v reálu, aby mě svou pouhou existencí potrestala za vše zlé, co jsem napsal o starém Peškovi a jeho čoklovi.

No, a jsme u dalšího, co mě točí, ale mě sejří asi pět figur a osm seriálových linií v posledních dnech tak moc, že začínám mít strach, že v tomto díle nenechám suchou nit na nikom a ničem, otce Peška, co ztratil dceru, skoro i vnučku, zato má doma bohužel neztracenou pseudosvětici, nevyjímaje. Bože, proč ten truchlící idiot pořád někam chodí? Dobře se podívejte na dnešní díl, co ten pablb předvede. Chápu – pohřeb dcery, prosím, ať si tam zajde, když má lupen do první řady, ale jinak má sedět doma a chovat se jako správný pozůstalý, ne se toulat okolo bloku a střídavě otravovat Hejla, fízlovat okolo pekárny nebo se opíjet u Henryho, kde používá jen dvě věty (Dej mi ještě jedno a Kdepak je asi Adriana). Kdy už se navíc ten kokot přestane všemu divit??? Ježíši, tak jsi strávil dlouhý čas oddělen od dcery a víš o ní hovno? Proč ses jí nezeptal, když byla živá, teď to musíš všechno vypátrat, což je s tvým intelektem na úrovni poštovní schránky v kombinaci s nebetyčnou naivitou a zavádějícími mírovými spekulacemi rádoby utěšitelky Amálie dost problém, že?

A proč pořád chceš zpátky Adrianu? Narkomanku, co ti ukradla brož, k tobě i své matce měla citový vztah slabší než ke sterilní buchně, navíc je někde v pejru, takže ji nemáš na krku. Bože, a ta scéna, co budou dnes vysílat, kdy jsi na základě vlastního šetření vydedukoval, že „Klára milovala Oldu“, to jsem si fakt myslel, že buď špatně slyším, nebo sis dal nějaké zbytky zásob po Adriance.

A další a další: Bože, Oldo, proč chodíš na ten pohřeb, jsi debil? Hynku, když hrozíš, že zavoláš sociálku na tu proradnou zrádkyni Gábinu a konečně to vypadá, že ukážeš, kdo je tu pánem a ne nazdárkem, tak vzápětí ve slabé chvilce přiznáš Oldovi (dalšímu zoufalci, který podváděl ženu, dokud mu stál, teď už jen otravuje po baráku a pořád tak divně vyfukuje hubou vzduch), že bys žádnou sociálku nezavolal? No, to jsi jim to teda natřel, kreténe!

Gábino, děláš si srandu, že tam v tom kamrlíku fakt před spícím mladým souložíte? Co budete dělat příště, koukat na hardcore porno místo toho vašeho pettingu nebo dělat diskotéku? Brežněve, tak si to obočí nehol, odpouštím ti, ale prosím tě, přestaň se už divit antipatiím Hynka a tvého nového tchána. Zrekapituluju ti to: Jsi chudý novoromantický naivní kokot bez sexappealu, co odvedl zmatenou matku z fungující rodiny od věrného manžela, který se staral, a od milujícího otce, který se také staral, aby ona a její dítě dožili střídavě ve squatu a ve skalách, a když je ti jen trochu naznačeno, že patříš do kouta na hrách a ne do diskusního kroužku s moudřejšími členy vaší story, tak se tváříš ukřivděně a kulíš oči, což nesnáším, máš velké štěstí, že ti do nich přes to obočí nevidím.

Miky, ty už mě taky přestaň sejřit, nejenže jsi stále ještě nevojel nabízející se převoznici Nany, či jak se ta kurvička bez občanky jmenuje, ty se ještě budeš rozčilovat na Boríska za to, že se „baví“ s tvou bejvalkou, která si od tebe krom vzpomínek na špatný sex a výčitky za to, že podnikáš, nic jiného nezaslouží. Ježíši, ať se s ní ten debílek tahá a pozná, co je to za trubku, přej mu to neštěstí a nechovej se jak malej Jarda. Prosím tě, to nevidíš, že ji Borísek stejně nepřefikne? Že to jen scénáristé kvůli blížícímu se únosu tohoto kokůtka Bohem Eliášem musejí divákovi nějak vnutit, že Boris už je dospělý? Milá Novo, tak my už si to uvědomujeme a už to dítě nenechte se ztrapňovat, nic proti sexu od dvanácti (věková hranice sexuální způsobilosti ve Vatikánu, asi kvůli ministrantům, aby nemohli mít pindy, že jim někdo ubližoval), ale Borísek si zatím může zjevně hrát tak max s legem a ne s něčím klitorisem. Mimochodem, Miky, Borísku, ta vaše pokojová bitka, to jsme se nasmáli, až vám bude chtít někdo na dýze rozbít hubu, utečte, dobře vám radím, jinak budete brzy řešit sexuální strasti tak možná s Curtem Cobainem.

Lumíre, tys ji ještě nevykopal? Těhotná se ti bude na mráz vyhazovat hůř, věř mi! Jardo Hejle, stačilo už, ty pohřebáku, pochopili jsme, že jsi mortalista s náběhem na nekrofilii, pomohls a teď se vrať ke své mimořádně otravné manželce a ťuťu ňuňu, dál s ní prožívej její graviditu, je to sice utrpení (by the way, nenávidím scény, ve kterých Lenka prosí Miram o to, ať jí dá opravit nějaké písemky), ale pořád lepší než tě dokola poslouchat, jak zasvěceně mluvíš o typech rakví, vhodném výběru smutečního řečníka či kladení věnců, jdi do prdele, i když nemusíš, však budete mít v rodině brzy jiné starosti, muhehe.

Jejda, mám to nějak dlouhé, a to jsem chtěl ještě natřít osm partají. Tak už jen supertelegraficky: Emo, přestaň kňučet a sypej se učit! Dobře tě Hybnerová odstřihla od Lišků, nemáš tam technicky co dělat, navíc se ti to vysvědčení opravdu nepovedlo. Jestli si myslíš, že si na mě přijdeš svým ublíženým ksichtem, tak u mě jsi na špatné adrese. Tu matiku se doučíš a žádné kroužky. A kdybys mě chtěla zase dojímat a bylo ti při učení v kutlochu u Vandy smutno, pamatuj, že může být daleko hůře, stačí si jen představit prasečkáře Knoblocha, jak takhle jednou v noci dostane coby otčím zálusk, johoho. Máro, sakra, přestaň tak prožívat ten návrat za bar, ty vole, vracíš se do práce v pohostinství, ne do Afghánistánu!

Liško, jsi tak vlídný poslední dobou, až jsi trapný, nechceš se rovnou přibít na kříž a umírat za správnou výchovu a chlapáctví jako poslední spravedlivý? Pane policajte, to jste od minule moc nepokročil, ale máte ten případ těžký, zatím víte jen to, že nebožku nenáviděl celý okres, nikdo se s ní nebavil, padesát lidí na ni mělo pifku a motiv po ruce, ale vy ne, vy se šimráte na bradě a říkáte si „asi nešťastná náhoda“… Se nám ta detektivka protáhla, takhle ho (ji) nechytneš ani do Vánoc, přitom je to tak jasné, že vyšetřovat to Eddie po dvacáté rundě, už je dávno zlo v kriminále a klid v baráku.

No nic, očekávám následující, Novo, piš si: Nyklová odjezd, je mi jedno kam a proč, hlavně ať se dlouho nevrací, a pokud ano, tak definitivně hluchá a jako bonus němá. Lumír kopačky Miládce a na rozloučenou kopačka ze schodů po vzoru činžáku na konci bloku. Monika sex s tou druhou barmankou, co kontroluje občanky, a u toho dvouminutový záběr na udivený výraz pablba Máry, což je jediná herecká poloha jeho představitele. Adriana návrat z exilu a stažení do spirály drog a kriminality tety Amálie, která už čtyři roky neudělala a neřekla nic zlého, z čehož začínám být nervózní. Olda sex s Miládkou, což Jitku konečně dovede tam, kde ji chceme všichni mít, tedy do márnice. Ne, kvůli Oldově nevěře, je zvyklá, ale nedá to, s kým jí Olda slehnul, protože Marika Procházková aka Milada je po Milanu Knížákovi nejasexuálnější bytost v Evropě a to teda Olda definitivně podělal, ostatně jako všecko. A na závěr, nemohla by do základů vyhořet pekárna i se všemi zaměstnanci? Já vím, že i mongoloidi mají právo na chráněnou dílnu, ale krom mé kámošky Šárky Ulrychové se tam vyskytuje taková plejáda kokotů, které nechají tvůrci mluvit a okrádat mě tak o drahocenný čas, ať se probůh radši vykecávají ty krávy v kadeřnictví. Sice je to taky víceméně o lejnu, ale melou poslední dobou prdel Farské a to mě baví.

Protože já mám rád, když dobrák úpí a vrch má duše křivá. Protože to není vaše nebo Novy Ulice.

To je možná moje Ulice a tam má vládnout zubatá s kosou, Eliáš z Přísňákova a režijní nápady Pavla Novotného! A taky nepřiměřená rychlost s alkoholem za volantem, protože být tyto dvě veličiny v mnou očekávané normě, tak se Nyklová z toho asfaltu nezvedla, já jsem mohl tři dny slavit její smrt a vyřešení palčivého problému s nedoslýchavostí.

Vrahům, zlu, smrti a zneužívané Emě zdar a těším se za týden. Snad bude více důvodů k radosti a méně žijících postav v seriálu!

Související články

Další články