Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Miki, koukej dát ruce pod vodovod, poteče z něj moč a já vám řeknu proč!

Miki už asi dva měsíce může klátit tuhle krávu ze třídy, ale stále má
v hlavě rovnátkovou královnu. Všimněte si, jak mladý Hložánek v klidu
týdny vyčkává, až ze sebe Miki udělá idiota, a pak si maličkou vychutná
pod dekou v jejich squatu.
Zdroj: nOVA
+ Další 2 fotografie

Šéfredaktor eXtra Pavel Novotný, který všechno ví a všechno zná, glosuje každý pátek dění v Ulici, kterou sleduje manželka a on se už roky po návratu z práce nadšeně přidává…

Napřesdržku tentokrát není žádná figura, ale scenárista, který má na starosti Mikuláše, proti kterému zřejmě organizuje TV Nova spiknutí iluminátů. Ano, já vím, že jsem tu několikrát prosil na kolenou o trýznivou smrt, již si měl tento opruz zasloužit, ale to, co se mu právě děje, je trochu moc i na cynické hovado mého střihu.

Úplně vidím tu poradu štábu seriálu: „Hele, vole, musíme naložit tomu rychlošípákovi – mladýmu Seidlovi, nemusí si hned začít rvát heroin do žíly, ale nasolíme mu.“ A tak se Miki jednoho rána vzbudí do světa, kde se nic neděje náhodou: Ve škole odhalí naprosto všechny jeho podvody s docházkou, doma zjistí, kde trávil volný čas, rovnátková královna ho kopne do zadku (to je ve skutečnosti štěstí, ale blbeček to neví), nastupuje na něj otec, Adriana ho napráší babochlapovi Amálii kvůli autu, ta (věnoval jsem jejímu krajně nechutnému bonzáctví minulý díl) vše zatepla donese Liborovi, kokůtek Miki pak pochopitelně auto zboří. No a aby těch náhodiček nebylo málo, samozřejmě ta nadržená pipina, co sedí vedle něj a už měsíc ho balí, aniž by tušila, že vábí idiota, který to nevidí, utrpí při nehodě těžko v první chvíli odhalitelný otřes mozku. Bože!

Ve finále se ještě Mikuláš zadluží u Eliáše, který ve snaze dorazit Seidla (radši bych, kdyby mu dal na krk pneumatiku a zapálil ji, ale dobrá, pánem univerza je Eliáš) brilantně zneužil odjezd lihodepkopsycho­patky Libušky, aby si ochočil Boríska a zavázal půjčkou Mikiho, z čehož se doktůrek, jeho otec, rozsype. Když si bude myslet, že vyřešil Mikiho průsery (netuší, že Mikuláš zřejmě dostane během dubna lepru a nakazí jí krajského hygienika, zasáhne ho blesk v autě, když bude stát na zákazu zastavení v podzemním parkovišti, a nakonec mu pneumatické kladivo při výpadku proudu pod proudem rozdrtí ruku, která nepůjde přišít zpátky, protože dojde nit), tak se ukáže, že problém má hlavně s Eliášem, kterému dlouhodobě není schopen čelit.

No a jen si bude zase pěkně vázat oprátku, Miki bude u Eliáše zadlužen až po uši a Borísek nastěhován u věřitele a pána pekel, objeví se na horizontu Libuška, kterou trefí pokaždé jen z toho, že se doslechne, že Eliáš už je na hranicích v Dolním Dvořišti, natož když přijde do situace, kdy po zásluze najde rodinu v rozvalinách, což ji konečně přivede zpět k flašce, od které si vlastně jen kvartálně odskakuje do nezasloužené pohody.

Mimochodem, může mi, kurva, někdo vysvětlit, kde je Libuška? Asi čtu špatně tiskové zprávy z Novy, ale nevím to. Prosím, odklidit herečku, když obtěžuje produkci porodem nebo smrtí, proč ne, ale Zuzana Vejvodová, která alkokravku Libuši hraje, se někde schovává už měsíc. Diváci nejsou kreténi, aby žrali „telefonáty“ Libora, protože, jak jsem se dočetl v encyklopedii, na telefonát musí být telefonisté dva. Vrcholem byla trapnoscéna s oslavou jejích narozenin, na jejímž konci celý mejdan (Bože, druhá „super kalba“, po Márově oslavě, která mi připomínala tryznu, během týdne, v seriálové Ulici bych se chtěl ženit) volá přes Skype slečně Jägermeisterové, kterou samozřejmě nevidíme. Hele, Novo, já vím, že na Ulici kouká i modelka Nikol Moravcová, ale my ostatní nejsme takoví idioti, ano?

Boha jeho, a to, co předvádí ministryně nevděku a vzdušných zámků – Gábina! Tak frajerka oznámí Brežněvovi (jen co vstoupí do místnosti jeho obočí a pak po půl hodině on), že je „těhotná“, horolezec s papíry na nevyzrálost se na to moc netváří a Pumrovou to zarazí???

Dělá si prdel? Tahle kráva, co opustila hodného, jen s ní kopulujícího, vydělávajícího a pohledného Hynka, a to s tím, že už dítě má a že chce svobodu, studium, horolezce a sex. Načež si najde (po odhrnutí obočí) v ksichtu hezkého jeskyňáře, který chce sex, ne alimenty, se bude divit? Chudák jeskynní muž! Má MILF s děckem, která je tak emancipovaná, že by se za to mělo střílet, dělá první poslední, aby ohlídal jejího fakana, jen aby ona mohla v klidu studovat a snít svůj uboze krátkozraký sen o módním průmyslu, má jen jedinou jistotu: že ta kráva nebude pět set let otravovat s další reprodukcí! A ona se bude divit??? Proč neodklidí ze seriálu místo zábavné Libuše tuhle dylinu? Co by se tak stalo? Obočnatec by si vytrhal obočí a našel si jinou, no a uslintaný nevychovaný parazit Šíma by vyrůstal s příčetným otcem. Samozřejmě že si nemohu odpustit podotknutí, že smrt Gabči a Šímy (třeba by je mohl Miki někam vézt) by vyřešila celý nechutný rébus jednou provždy.

Domácí úkoly:

Scenáristé – Do prdele, byli jste někdy v kadeřnictví? Tam to vypadá tak, že se tam pracuje, uklízí, střihá, holí atd. Ne že tam tři krávy sedí a kecají o hovnu, Jitka v nervech z přechodu a rozvodu utírá halabala výlohu a černovlasá pipina zrzavého kreténa blbě čumí do blba. Tam je takový provoz, že by to zkrachovalo ještě před zprovozněním.

Vilma Cibulková – Hele, já vím, že Ivana půjde v úterý do basy, je to neurotická troska, ale nešlo by dát trochu make-upu ve scénách, kde nemusíš vypadat jako sarkofág? Vilmo, do hajzlu, točíš obraz „Zlomená, za týden vazebně stíhaná, právě z práce propuštěná, vražedkyně depkaří na rande s Henrym“ a vyděsíš mě tak, že mít ještě místo barové stoličky pavoučí nohy, tak dokonce života spím s rozsvícenou lampičkou.

Farská – Jitko, prosím tě, nechovej se jak nanynka. Děláš se před Oldou, jak jsi smířená, a přitom vedeš v kadeřnictví hysteráky typu: „Zrovna včera se na celou ulici smál s Adrianou Peškovou!“ Jsi kráva jordánská…

Olda – Střihni ji, čekáme na to!

Adriana Pešková – Nedávej mu, bude prdel.

Ivana – Říct Henrymu o pár kartonů. A hlavně se nevracet do seriálu. Prostě cela na východním Slovensku a občas Skype! Sorry, ale jako bych slyšel zvonit nějakou hranu. Já být tebou, radši bych souložila s Henrym, a to ostošest, ty kopačky dneska byly, jak říkáme v pokeru, bad timing, špatně načasovaný.

Igonda – Začít se otáčet v hrobě, až Olda ošustí dceru. Udělá mi to radost.

Miki – Zastřel se!

Lumír – Zastřel ji!

Uvidíme se za týden. Ivana už u toho určitě nebude. Miládka snad…

Ať žije Ulice!

Související články

Další články