Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Klára už nechodí po schodoch, Pešek zaslouženě trpí, Emu pohlavně zneužijí, ale Miládka stále žije! Proč?

Starý Pešek je právem trestán za svou hloupost, škoda je, že ne
dostatečně.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie

Stavidla na hrázích spravedlnosti byla otevřena, a byť štěstěna otáčí kormidlem jako opilá, konečně došlo na potrestání alespoň těch největších hříšníků.

Klára Pešková je mrtvá a nás čekají tři měsíce trápení s tím, kdo ji shodil ze schodů. Jasně, ti chytřejší z nás (namátkově Pavel Novotný, Garri Kasparov, Bůh) samozřejmě vědí, kdo je vrah (řeknu vám to za kilo kdykoli v redakci eXtra.cz Mezibranská 4 za krabku cigaret a 10 větrníků), ale ve hře je několik figur, které by to velice rády a ochotně učinily, ale zbytek diváctva, který tápe, ať si pěkně protrpí své trapné omyly v pastech, které jim Nova naklade (udělala to Adriana, pak to padne na Oldu, potom budou čtrnáct dnů na STB brutálně, johoho, vyslýchat Jitku, nevinná je i Amálie, vlasatý debílek Eddie atd., kdepak, je to někdo jiný, trapte se), dokud konečně nepovedou pachatele v poutech, protože se mu bohužel nepodaří svalit podle plánu veškerou vinu na Haničku Maciuchovou, což bych si moc přál, ale život holt nejsou jen samé radovánky.

Což zjistil i kriminalista, který mi svým přístupem hrozně připomíná Marka Vašuta, takže mu budu říkat Martin Tomsa. Ten, jak už ti bystřejší z řad diváků pochopili, vstupuje do seriálu na hodně dlouhou dobu a jeho postava mě baví. Jeho skvěle zahrané utrpení ve čtvrteční scéně se starou Nyklovou bylo oslavou herectví a já jen doufám, že se brzy zaplete a v Ulici zůstane natrvalo.

Už mám pro něj navíc nevěstu! Kardinální kráva a ředitelka slepičárny Miládka už totiž Lumíra tak sere, že tento ji buď do měsíce zardousí, nebo vykope ze svého budoáru. Osobně bych navrhoval svržení ze schodů, ale to by se vzhledem k jejímu (samozřejmě předstíranému, Lumčo, ty jsi fakt idiot, jak jí to můžeš žrát) těhotenství příliš nehodilo. Prostě se teď ukáže, že ta hnízdivá bréca v tom není, a potáhne, byť je samozřejmě zábavné ji sledovat. Ale však on starosta najde nějakou jinou, se kterou bude taky sranda, a já nebudu mít imr totálně proděravěnou kapsu z toho, jak se mi v ní otevírá kudla, jen se cisterna Miládka začne prodírat ulicí na ose „opruzuju v krámku – opruzuju Lumíra“.

Telegraficky k dalším postavám:

Jarda Hejl – Super pohřebák, měl by se okamžitě začít živit po funusech, škoda, že mu brzy zavřou tchyni za vraždu a bude mít jiné starosti.

Nyklová – Nevadí mi drbna v seriálu, která baví drbny u televizí, ale rád bych vzkázal scénáristům, že smrti není nikdy dost, i kdyby vychcípal celý barák a Coolna k tomu.

Bedřich – Začínáš mě pěkně srát, hošíčku, jsi nějaký hodný. Emu rozmazluješ, s mladým hraješ v kapele. Hej, děti mají trpět, aby se diváci dojímali, ne být šťastné, aby se diváci dojímali (aha, to je kravina, no prostě, vole, nemá cenu je hýčkat, hlavně brzy Knoblochem pohlavně zneužívaná Ema by měla být pomalu připravovaná na to, že nevinné dětství je za námi, třeba ve Vatikánu je sex povolen už od dvanácti let, takže stěžující si ministranti mají smůlu, prostě nač čekat, že?).

Miriam – Ježíši, ty jsi dojemná, to je šílené, jo, dobře, já vím, že máš roli superpozitivní pravdoláskařky, áchich ouvej, v tom zájmu o vdovce se z tebe stává uliční Ester Janečková a to mě děsí, protože krom Sparty Praha, Tomia Okamury a brokolice nic horšího než účastný pohled Ester Janečkové prostě neexistuje. A hrozné je, jak si na té Miriam zlý bulvární pisálek nic nevezme, do hajzlu, to ji ti scénáristi nemůžou taky nechat lidsky selhat? Ježíši, tak jednou ujede z benzínky bez placení, nebo „votočí“ kolegyni v práci dvě kila z peněženky… Hm, dobré, tak nic no…

Farská – Ještě budeš týden takhle prudérní, tak si Olda fakt nějakou najde. A pozor, bude mít ráda sex a nebude mít ob hodinu migrénu.

Olda – Ty vole, na nic nečekej, využij atmostéry a najdi se ve fitku nějakou, kterou furt nebolí hlava a není paranoidní.

Eliáš – Vrať se! Pane Bože, prosím!

Telegrafické vzkazy tvůrcům:

režie – Jiří Štrébl, který hraje Knoblocha, je castingově ideální pedofil, ale toho je třeba HRÁT, což neherec může těžko, byť mu rozprasenost kouká z očí.

kamera – Podívej, blbečku, já mám uhlopříčku 147 cm a přes celou mám zadek Miládky. Můžeš s tím něco udělat? Díky!

zvuk – Lumírovo krkání dobré, ale volume na polovinu vás ani nás nezabije.

kostýmy – Jak se vrátí pořádně do hry Monika, nic nevymýšlet a v duchu nového vedení televize šetřit, šetřit, šetřit, takže ideálně bez hadrů!!!

Chci nahou Moniku, v teplákách oblečenou Miriam a chci Eliáše v německém tanku Leopard 2 uprostřed ulice.

Protože to je možná moje Ulice!!!

Těším se za týden…

Související články

Další články