Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Úkol za zlatého bludišťáka! Poznáte, který nahý zadeček patří krásce z Upířích deníků Nině Dobrev?

To je vskutku krásná momentka!
+ Další 4 fotografie
Dovolenou si zaslouží každý, herce nevyjímaje. Blbosti na lodi si užívala bývalá herečka z Upířích deníků Nina Dobrev. Ve společnosti svých kámošek se pěkně odvázala, a dokonce došlo i na svlékání!

„Čtyři úplňky,“ dopsala k fotce zadečků. A že toho čtvrtého by si nikdo ani nevšiml. Svoje půlky tam totiž vystrčily tyhle krásky a fanoušci se můžou zbláznit. Poznáte, který patří jí a který jejím kámoškám Julianne Hough a Milisse Sears?

Je jasné, že ta blondýnka to nebude! Vzhledem k tomu, že měla Nina na dovolené červené plavky, a navíc je zadeček vlevo nejhezčí, tipujeme, že to je právě ten její!

Nina sice ke zklamání fanoušků odešla z Upířích deníků, na druhou stranu nezahálí a točí filmy. Tenhle rok se objeví hned ve dvou a co je lepší – příští rok natáčí pokračování snímku xXx, který se předtím točil v Praze! Tak možná se situace bude opakovat a ona nám ukáže perfektní zadek přímo v Čechách!

Mohlo by vás zajímat

Další články