Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ukáže Berenika Kohoutová znovu své obří poklady? Kvůli tomuhle by mohla...

Berenika má parádní poklady... Muži z nich šílí.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 18 fotografií
Měla by je ukazovat častěji! To vyplývá z reakcí lidí, kteří spatřili bujné poklady zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové (27). Odhalila je v průsvitném zeleném svetříku bez podprsenky a ještě k tomu pořádně zpocené... Jenže teď za tuhle podívanou sklízí jen samá pochvalná slova.

Co dříve bylo nemístné, po tom dnes lidé touží jako pořádně hladoví. A zejména pánové mohli na hrudníku Kohoutové nechat oči, když si ve svetrotričku vyrazila do společnosti. Jenže si nevzala podprsenku a její mocné trojky se pyšně ukázaly světu. Navíc se přitom zpotily tak, že kráska měla fleky od potu nejen pod svou chloubou, ale i v podpaží.

Jenže jak se zdá, nikomu to moc nevadí. Její prsa se rozhodně zařadila k těm, která mají pánové rádi a v komentářích jí unisono vzkazují, aby svou dominantu vystavovala častěji. Není to ale poprvé, kdy své parádní trojky předvedla v plné kráse. Dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56) si v minulosti zahrála v dramatu Nepravděpodobná romance, kde se pochlubila tím, čím ji příroda obdařila.

I když se Berenika nechala v minulosti slyšet, že čím je starší, tím větší má s filmovou nahotou problém, poptávka po jejích pokladech je neskutečná. Možná by si to měla nakonec rozmyslet. Skrývat hříšný hrudník by totiž byla škoda. Mnohým se líbí.

Související články

Další články