Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ukaž hokejku! Další holka, která vám dá videonávod, jak sbalit Jágra!

Hokejista Jarda Jágr je zboží, které chce dostat každá správná zlatokopka. Pamatujete, jak u něj spala Lucie Kovandová, protože neměla na hotel? Nebo na modelku Katku Provazníkovou, která mu vlezla do postele, protože chtěla selfíčko? Máme tu další kočku, která vám dá návod, jak se svádějí slavní hokejisté!

Nejprve u Jaromíra Jágra spala modelka Lucie Kovandová. Důvod? Nechtělo se jí na hotel. Kovandová pak tvrdila, že její přítel o tom věděl a Kovandové nocleh dovolil, protože Jardu odmalička obdivuje.

Další holka, která spala s Jágrem, se jmenuje Katka Provazníková. Ona tedy tvrdí, že s ním nespala, jen si lehla k němu do postele a dělala si s ním selfíčko. Její přítel Dominik prý také všechno věděl a své Kačence to odsouhlasil, protože Jarda je prý bůh.

Ale máme tu i další holky, které spaly s Jágrem. V podstatě holky, které s Jágrem nespaly, vymírají. Jsou prý vzácné jako jednorožci.

Nikol Štíbrová (28) vám ukáže, jak se takový Jágr svádí. Důležité je ptát se na práci s hokejkou, a když vám Jágr řekne, že nic nevyhrál, tak se mu nesmát. Pokud hokejista tvrdí, že nic nevyhrál, je možné, že to není Jágr. Takže, holky, pozor na to. Návod pro zlatokopky, jak ho vymyslela Nikol, prostě musíte vidět.

Související články

Další články