Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Uhodnete, které české DRAČICI patří tenhle LUXUSNÍ zadeček a nekonečně dlouhé nohy?

Petra je neskutečná kost!
+ Dalších 19 fotografií
Je krásná, úspěšná, pochází z Karviné a ve svých sedmatřiceti letech je stále zatraceně sexy. Dokazují to nejenom její poslední snímky ze sociální sítě, kde svým fanouškům předvedla naprosto perfektní nožky s vypracovaným zadečkem.

Petra Němcová (37) je jedna z nejúspěšnějších českých modelek, které se podařilo prosadit hlavně za velkou louží. I když jí pomalu, ale jistě táhne na čtyřicet, tak přesto její sexy fotky přivádějí do varu statisíce fanoušků.

Modelka je vcelku dost aktivní na svém Instagramu a fanoušky pravidelně zásobuje svými fotkami. Nedávno přidala fotku, na které má proklatě dlouhé nohy a špulí na všechny svůj vypracovaný zadeček.

Rodačka z Karviné umí být opravdu zatraceně sexy. Naposledy se postarala o pořádný poprask v Cannes, když si vzala na sebe hodně vyzývavý outfit a nedopatřením odhalila víc, než by chtěla. V případě Petry to ale přítomným určitě nemohlo vadit a rádi se podívali.

Mohlo by vás zajímat

Další články