Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Uhodnete, komu patří tahle obří prsa? Jejich majitelka je nejslavnější matkou Česka, kterou její kolegyně ze šoubyznysu nenávidí

Zdroj: facebook.com

Ještě než byla těhotná, chlubila se Ornella Štiková (20) štíhlou postavou, které dominovala obří ňadra. Poté, co se jí narodil syn Quentin, se její hrudník ještě několikanásobně zvětšil, a přestože už Orny svého syna nekojí, prsa jí zůstala.

Bývalá modelka a začínající herečka se rozhodla po několika neshodách s matkou Monikou přestěhovat k otci svého dítěte Josefu Koktovi (56) do pražského Karlína. Pepíno, jak se podnikateli přezdívá, svou milenku rád ukazuje v tamních podnicích a fotografie z restauračních zařízení vystavuje na svém Facebooku.

To se ale moc nelíbí mamá Štika (40), která na filmovém festivalu v Karlových Varech vypustila informaci, že si pár užívá dovolenou na Slovensku. Jenže to jí trošku nevyšlo a Kokta se hned na sociální síti rozohnil. "Pokud někdo z vás zrovna čte informaci od praštěné stínové tchyně Moniky Štikové, že jsem odjel na dovolenou na Slovensko, tak to není pravda, vymýšlí si to," zlobil se Pepíno.

Buď jak buď, prsa Ornelly putující po karlínských podnicích budeme na Koktově profilu vídat asi ještě dlouho.

Související články

Další články