Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Uhodnete, kdo je tahle holčička? Dnes je z ní televizní hvězda, kterou měl v posteli Jaromír Jágr!

„Další narozeniny, tipuji desáté.“
+ Další 3 fotografie

Když se díváte na dětské fotky topmodelek, často vás zaskočí, že v dětství to žádné krasavice nebyly. Jen málokdo by řekl, že jednou se budou živit krásnou tváří a dokonalým tělem.

U Inny Puhajkové (27), nádherné dcery volyňských Čechů, kteří se v devadesátých letech přestěhovali z Ruska k nám, to ale neplatí. Do té museli být zamilovaní už chlapečkové na sovětském pískovišti, kamarádi z Broumova a co teprve spolužáci na střední policejní škole v Praze. Stačí se jen podívat na její fotku z modelingových začátků a je evidentní, že pod pražským okénečkem jejího pokojíku musela být pořádná tlačenice nápadníků.

Inna je kupodivu úspěšná i v televizi. Jako jedna z mála modelek se reálně dokázala prosadit v televizním zpravodajství svým od začátku bezchybným projevem v ostře sledovaných Sportovních novinách na Nově, na kterých tato televize hodně bazíruje kvůli extrémní sledovanosti. Před půl rokem zaskočila i tradiční kritiky moderujících modelek, náš web nevyjímaje a Nova s ní má oprávněně velké plány.

Exkluzivní fotografie expřítelkyně a dle mnohých i budoucí matky dětí Jaromíra Jágra jsou publikovány vůbec poprvé a v galerii je najdete i s autentickým komentářem Inny, kterou nejvíc dojalo vzpomínání na vlčáka Jacka, ke kterému modelka na prahu dospívání hodně tíhla.

Mohlo by vás zajímat

Další články