Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ufňukané divadýlko Majka Spirita v Hlasu: Lidé mu vzkazují, že to byla pěkně trapná herecká etuda!

Ufňukané divadýlko Majka Spirita v Hlasu: Lidé mu vzkazují, že to byla pěkně trapná herecká etuda!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Byl by to nedávno takový normální standardní přenos Hlasu ČeskoSlovenska, pár písniček, nějaké řeči porotců, povinné zaplácání rukama od publika a jelo by se dál. Kdyby ale zrovna v tu chvíli před kamerami neměl slovenský rapper a jeden z porotců Majk Spirit (29), vlastním jménem Michal Dušička, potřebu sdělit celému světu, co ho tíží na srdíčku.

Položil si proto dramaticky ruku na srdce, vyndal si bondovku z ucha (asi proto, aby mohl případně říct, že režisérův příkaz mlčet neslyšel) a začal velmi obsáhle hovořit o tom, že on není lecjaká celebrita a že všem lidem z médií a bulváru vzkazuje, že naše práce nemá žádný přínos (jeho tedy zjevně ano, asi to zachraňuje deštné pralesy v Brazílii) a jediné, co mu můžeme říct (respektive o něm tedy napsat), je - gratulujeme, Majku, a děkujeme, Majku.

Bohužel pro něj a pro všechny, kdo jsou veřejně činnými osobami, a tou on je, platí, že taky musí snášet veřejnou kritiku. Nemůže si myslet, že mu všichni budou srdečně ke všemu gratulovat a nikdo na něj neřekne půl slova. Pokud nejste schopni toto ustát, tak prostě nemáte v takovém prostředí co pohledávat.

Zjišťovali jsme tedy, co Majka tak děsivě urazilo, a nakonec vyšlo najevo, že se ho dotkla jakási parodie a legrácka na jeho osobu, kterou zanimoval slovenský server Lokal TV. Navíc se tam naváželi i do jeho mužství, no dobrá, ne každé ego to pobere. Na jeho facebookové stránce, kam si inkriminované video s projevem z Hlasu nasdílel, samozřejmě sesbíral samé kladné ovace od zástupu svých obdivovatelů, ale jinde je to v diskuzích úplně jinak.

Hlavně na serveru YouTube, kde je video nahráno a už ho vidělo skoro 200 tisíc lidí. Divadlo, trapas, hodně špatná herecká scénka, průšvih. Tak by se daly shrnout tamní komentáře uživatelů.

"Fakt nechápu těch pár lidí, co vlezou do showbyzu a očekávají jen pochlebování a poplácávání po zádech. Základem je mít nadhled, umět si ze sebe dělat legraci. A ne se vztekat jako dítě, když dá někdo najevo, že se mu nelíbí, co dělá. Je evidentní, že to byla akorát promyšlená scénka, jít proti proudu a 'vynutit' si nějakou pozornost," píše se například pod videem.

"Přesně o tohle mu šlo, nyní bude každý říkat, jaký je skvělý, jaký je upřímný a nezkažený, ale měl by si uvědomit, že jsme v ČR a na Slovensku a zrovna on je leda tak pseudocelebrita," dává mu to sežrat další.

A podobných posílaček do háje zeleného tam není málo. Jak je vidno, na veřejnost jeho taktika moc nezabrala a Majk se svým výstupem docela shodil. Ne nadarmo se říká, že mlčeti zlato. Tak snad příště... Až si zase někdo dovolí mu nepogratulovat a nepoděkovat.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy