Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Udělám to za 15 tisíc! Taková je cena Veroniky Kopřivové na Instagramu

Veronika Kopřivová se snaží vydělat na Instagramu.
Zdroj: profimedia/Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Veronika se posmívá obyčejným lidem za to, že řeší ceny másla. Sama ale před nedávnem smrděla korunou a právě kvůli tomu se rozhodla tančit u tyče. Po boku Jaromíra ale nasbírala spoustu fanoušků a těží z toho, co to jde. Účtuje si peníze i za fotku na Instagramu.

Veronika Kopřivová je v prvé řadě businessman. Ví přesně, že její popularita stoupá po boku hokejové legendy Jaromíra Jágra a snaží se z toho vytřískat, co jde. Nejenže prodává předražené kousky oblečení přes Instagram a Facebook, ale snaží se vydělat i na Instagramu.

Její agentka nám dala jasnou odpověď: „Za 1 příspěvek si Veronika říká cenu 15 tisíc korun. Cena 1 příspěvku vychází z toho, že má Veronika 126 tisíc sledujících a týdně cca 1,9 mil. zobrazení jejího profilu.“

A co k tomu řekla sama Veronika? „To je dneska normální, že firmy oslovují celebrity. Děje se to pořád a každý má svou cenu. Jak jsem přišla k částce 15 tisíc? Je to 10 procent z počtu followerů,“ sdělila Kopřivová pro eXtra.cz.

Tak takhle se vydělává a těží ze jména protějšku. Před pár lety se svlékala za jídlo, jak sama přiznala, a dnes je to celkem vynalézavá holka.

Související články

Další články