Klan Kardashianů byl vlastně vždycky tak trochu bizár. Každý ze členů je opravdový unikát a každý má něco. Ovšem o zaručeně největší pozdvižení se před lety postaral Bruce Jenner, který se po rozvodu s Kris stal ženou. Dal si jméno Caitlyn a prošel jistou transformací a plastickými operacemi.

Caitlyn začala veřejně vystupovat a prezentovat se jako žena. A dokonce se začala politicky a charitativně angažovat a otevřeně zabývat otázkami transsexuality. Nyní, ve věku 67 let, Caitlyn konečně podstoupila poslední operaci, která ji dělila od toho býti plnohodnotně ženou.

Operaci genitálií podstoupila v lednu 2017, tedy necelé dva roky poté, co poprvé oznámila svou transformaci. Operace byla prý úspěšná a Caitlyn se cítí skvěle. „Říkám vám to, abyste všichni mohli přestat zírat! Chtěli jste to vědět, tak tady to máte. A je to naposledy, co se k celé této záležitosti vyjadřuji,“ napsala ve své knize The Secrets Of My Life, která by měla vyjít koncem dubna.

Operace genitálií je přitom jedna z nejsložitějších a nejnebezpečnějších ze všech. „Je to jenom penis, nemá pro mě žádný zvláštní význam, než jak jsem již uvedla, pohodlné vyčůrání v lese. Chci mít jednoduše všechny partie správně, jak má být. Navíc už jsem dost unavená z toho, jak si musím neustále zastrkovat,“ vyjádřila se dále. I přes jistá rizika byla operace pro Caitlyn velkou úlevou. „Konečně budu moci žít, jak chci, s elánem, který mi chyběl celých 39 let.“