Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Udělala nejvtipnější parodie na fotky celebrit! A trochu si tím zavařila!

Tahle slečna se veřejně vysmívá fotkám slavných hvězd a sklízí
úspěch! Celebrity se ale bouří!
+ dalších 6 fotografií
Australská komička Celeste Barber se rozhodla poukázat na bizarnost současných hvězd a napodobila jejich fotky tak, aby působily opravdu dokonale směšně! Posuďte sami, jak se jí to povedlo.

Celeste vydala prohlášení, že celý svět bere slavné lidi příliš vážně, a tak se rozhodla si z nich na jejich úkor udělat srandu v podobě parodování jejich slavných fotek a selfies. Nafotila se tedy na svůj Instagram a vyzývá lidi, aby se do jejího projektu zapojili a udělali to samé.

Série fotek je skutečně k popukání, na mušku si vzala především Kim Kardashian (34), modelku Mirandu Kerr, ale i další hvězdy.

Australská komička tvrdí, že se známí lidé fotí v pózách, které už jsou samy o sobě směšné a bizarní. „Umíte si představit, že se normálně vyfotíte nahá na kopci plném bahna a kamení?“ Celebritám se její humor nelíbí a zesměšňování svých „uměleckých“ počinů berou velmi vážně.

Ostatně jestli to je nebo není vtipné, to můžete sami posoudit v galerii nebo udělat podobné fotky a dát si je na svůj Instagram pod hashtagem #celestechallen­geacepted.

Mohlo by vás zajímat

Další články