Tachmina Ibragimova (věk neurčitý, cokoliv v rozmezí sedmadvaceti s předčasným zestárnutím pleti až čtyřiceti let) je velmi podivné stvoření v českém šoubyznysu, které trpí obsesí a paranoiou, že ji všude zakazuje Karel Vágner (manžel Simony Krainové), píše zásadně Caps Lockem (ale podle nás drží shift celou dobu) a v poslední době vyvolala skandál tím, že je údajná milenka Josefa Kokty a předevčírem mu porodila dítě.

Jmenuje se Mohammed Kokta (chudák chlap, už má doma Ornellu a Kentána z Montarži) a Mohammed se jmenuje proto, že Tachmina moc jako ani neví, jaké je národnosti. Jednou že je Arabka a pak zase Albánka s rodinou v Rusku, do toho evidentně neví, že v Asii nežijí jen Arabové, ale taky třeba i Peršané, což ji dost mate, čili ve finále není divu, že dítě to odneslo nejvíc, a nejspíš ho na základce budou šikanovat, splachovat hlavu do záchodu a podobné parády.

Tachmina tedy tvrdí, že dítě je Josefa Kokty, a má dokonce i jeho jméno. Kokta tvrdí, že s Tachminou nic neměl a dítě jeho není. Ornella netvrdí nic a to je snad možná i lepší, protože by to ještě začala tvrdit JMÉNEM VŠECH. Jako tuhle u našeho šéfa na facebookovém profilu, až jsme z toho dostali všichni horkost a ona novou přezdívku.

My si myslíme, že to dítě je celá Partyšová. No ne?