Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Učitelka souložila se studenty ve škole a neuvěříte, co jim posílala!

Učitelka souložila s žáky ve škole.
Zdroj: profimedia.cz
Učitelce Charlaině Lee Wilson (36) se zachtělo koloušků z řad svých žáků. Neváhala a minimálně jednoho svedla a měla s ním sex ve škole. Navíc mu posílala pornografické materiály, na kterých se uspokojuje. Doma má manžela a tři děti.

Tahle učitelka se toho rozhodně nebála. A ani jí nevadilo, že by měla jít spíš příkladem a být autoritou. Neváhala se natáčet při masturbaci a videa rozesílala svým studentům na sociálních sítích.

Podle policie jí podlehl minimálně jeden žák, ale spíše jich bylo více. S chlapci souložila dokonce i ve škole nebo na školních výletech. Její videa viděly tisíce žáků a sdílely si je mezi sebou.

„Zjistili jsme, že video vidělo hodně studentů střední školy na Facebooku i dalších sociálních sítích. Naposledy měla více než 10 tisíc zhlédnutí. Žákovi, se kterým měla poměr, bylo 14 let,“ řekl velitel policie John Brock.

Učitelka byla zatčena a bude obviněna ze znásilnění, distribuce škodlivých materiálů pro nezletilé a sodomie. Video nahlásil rodič, který ho našel v počítači svého dítěte. Ze všeho byl v šoku a šel hned na policii.

Související články

Další články