Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Učitelka dva roky sexuálně zneužívala zaostalého žáka. On se bál, že propadne

Učitelka dva roky sexuálně zneužívala zaostalého žáka. On se bál, že propadne
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Učitelka Katherine Kitts se opravdu neštítila ničeho. Svedla zaostalého žáka, kterému dělala pedagogickou asistentku, a udržovala s ním sexuální poměr dva roky! On ji neodmítl, protože se bál, že propadne ve škole.

V kanadské Ottawě řešili šokující případ. Učitelce se zachtělo kolouška a vybrala si hned toho, kterému dělala pedagogickou asistentku, protože byl zaostalý Poprvé měli sex v roce 2012, kdy bylo chlapci 15 let.

"Chtěla se se mnou vídat, kdykoliv jsem měla volno. Během přestávky na oběd i ve volných hodinách. Chtěla, abychom byli o samotě a nikdo u toho nebyl. Byl jsem mladý a naivní, než aby mi došlo, co se stane. Musel jsem souhlasit, kdybych ji odmítl, nepomohla by mi s domácími úkoly a propadl bych," řekl zneužívaný chlapec. Učitelka byla natolik lačná, že měla sex se studentem ve škole, ale i v autě na parkovišti

Kvůli tomu, že ho učitelka zneužívala, přestal se bavit s hodně přáteli a uzavřel se sám do sebe. Měl strach, že by se na vše přišlo, a tak se s nimi raději nebavil. "Slečna Kitts zničila moji nevinnost," řekl chlapec, který má strach, že už se nikdy nezamiluje.

Učitelka na svoji obhajobu uvedla, že u ní došlo k pomatení mysli. Soud jí to ale neuznal, protože s chlapcem měla poměr dva roky a vyměnili si 15 tisíc SMS zpráv Na vše přišla právě chlapcova matka, která se mu podívala do telefonu. "Jsme rádi, že je to všechno za námi, můžeme to hodit za hlavu a soustředit se na budoucnost," řekla chlapcova matka.

"Kdybyste s ním měla jeden nebo dva sexuální styky a pak to sama ukončila, tak bych vám uznala, že šlo o pomatení mysli. To ale není tento případ," uvedla soudkyně Celynne Dorval.

Učitelka byla loni v říjnu zatčena. Nyní ji soud poslal na 14 měsíců do vězení. Po propuštění bude ve dvouleté podmínce a 20 let bude zapsána na seznam sexuálních násilníků

Související články

Další články

Nejnovější kauzy