Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Úchylný fotograf Terry Richardson: Takhle nafotil svou kojící přítelkyni!

Terry Richardson ukázal hodně soukromou fotku.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Terry Richardson zatím fotil jenom hodně odvážné fotky. Odhalené modelky, sex v přímém přenosu, škrcení, ženy strkající si do sebe různé předměty a muže s penisem jiného v ústech. Prostě nic do rodinného alba. Až doteď.

Terry Richardson se nám nějak rozněžnil a na Den matek vyfotil svou kojící přítelkyni. Ta čekala dvojčata a měla pořádný buben.

A jak se úchylný padesátiletý fotograf seznámil s drobnou mladou černovláskou? Nebyla to jeho modelka, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale asistentka. Dali se dohromady a stárnoucí umělec si získal srdce mladičké Alexandry Bolotow.

A vypadá to, že je to opravdu láska jako trám. A přitom to musela být pro Alexandru výzva. Terry má totiž na krku několik žalob za sexuální obtěžování. S modelkami se nemazlí. Často se s nimi fotil při souložil, dokonce je škrtil nebo na ně močil. Ale možná to se Alexandře líbí, a proto ji fotograf sbalil. Proti gustu žádný dišputát!

Teď už oba vystupují jako šťastná rodinka. Pokud si chcete zavzpomínat na jeho úchylné fotky, můžete si je připomenout ZDE.

Související články

Další články