Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Úchylnou rodinku zatkli za provozování ovčího bordelu. Neuvěříte, jak vypadaly pokoje!

Tři muži z Walesu byli zatčeni za provozování ovčího nevěstince.
Zdroj: linkbeef.com
Někomu před spaním pomůže počítat ovečky, jiný si s nimi raději zasouloží. Touhle logikou se řídil otec se svými dvěma syny z Walesu. Za provozování zvířecího nevěstince si nyní odsedí čtyři roky ve vězení.

O rozsáhlé policejní razii v britském Walesu, která odhalila i jeden velmi neobvyklý druh nelegálního podnikání, informoval portál linkbeef.com.

Farmář David Cofferty a jeho dva synové provozovali ve městě Swansea ráj všech britských zoofilů Na svém ranči nabízeli k sexuálním hrátkám téměř padesátku ovcí a jeden poměrně vzácný druh kozy z jihovýchodní Asie.

Že jim jejich obchod vynášel, svědčí i výbava pokojů. Nebyly to žádné ratejny, ale útulné místnosti se zrcadly na stropech a se speciálními zvířecími pouty na pořádné sado-maso hrátky

Rodinka Coffertyových má přitom s podobným byznysem již nějaké zkušenosti. Na stejném místě se totiž pokoušela provozovat zvířecí sex před nějakou dobou, tehdy se to však vyřešilo podmínkou.

Tentokrát to ale rozjeli ve velkém a na zvířecí hrátky lákali i přes webový portál. Za inspiraci jim mohlo posloužit Dánsko, kde farmáři na sex se svými zvířaty lákají přes internet zcela běžně. Jenže tam je styk se zvířetem zcela legální

I když trojice mužů vyjádřila u soudu lítost, svůj další "obchodní plán" mohou rozjet až za 4 roky. Po tu dobu totiž budou ve vězení a nedobrovolně se tak možná stanou poskytovateli služeb, které měly v jejich pánském klubu na starosti ovečky.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy